Об утверждении бюджета Нуринского сельского округа на 2026-2028 годы
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 22 декабря 2025 года № 300
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением сессии Иргизского районного маслихата от 18 декабря 2025 года "Об утверждении Иргизского районного бюджета на 2026-2028 годы" № 281 Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Нуринсского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 760 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 0 тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 0 тенге;
2) затраты – 39 760 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

2026-2028 жылдарға арналған Нұра ауылдық округ бюджетін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 300 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 91-бабының 3-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Ырғыз аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы "2026-2028 жылдарға арналған Ырғыз аудандық бюджетін бекіту туралы" № 281 шешіміне сәйкес, Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Нұра ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2026 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 39 760 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 0 теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
2) шығындар – 39 760 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге.
2. В соответствии с решением районного маслихата от 18 декабря 2025 года № 281 "Об утверждении Иргизского районного бюджета на 2026 – 2028 годы" на 2026 год предусмотрена субвенция, передаваемая из районного бюджета в бюджет Нуринского сельского округа в сумме 29 792 тысяч тенге.

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – мың теңге.";
2. Аудандық мәслихаттың 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 281 "2026-2028 жылдарға арналған Ырғыз аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне сәйкес 2026 жылға аудандық бюджеттен Нұра ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция 29 792 мың теңге сомасында көзделді.