О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 197 "Об утверждении бюджета Жайсанбайского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 7 ноября 2025 года № 277
Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "Об утверждении бюджета Жайсанбайского сельского округа на 2025-2027 годы" от 26 декабря 2024 года № 197 следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жайсанбайского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 498 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 841 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 10 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 21 647 тысяча тенге;
2) затраты – 27 544,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 046,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –3 046,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 046,9 тысяч тенге.
пункт 4-1 изложить в новой редакции:
"4-1. Учесть в бюджете Жайсанбайского сельского округа на 2025 год поступление текущих целевых трансфертов из районного бюджета:
760 тысяч тенге- на освещение улиц в населенных пунктах;
1101 тысяча тенге- на выплату заработной платы.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании решения акима сельского округа"

Аудандық мәслихаттың 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 197 "2025-2027 жылдарға арналған Жайсаңбай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2025 жылғы 7 қарашадағы № 277 шешімі
Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың "2025-2027 жылдарға арналған Жайсаңбай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 197 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Жайсаңбай ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 24 498 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 841 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 21 647 мың теңге;
2) шығындар – 27 544,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 046,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 046,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 046,9 мың теңге".
4-1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4-1. 2025 жылға арналған Жайсаңбай ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсетіні ескерілсін:
елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға - 760 мың теңге;
еңбекақы төлеуге - 1100 мың теңге.
Аталған трансферттерінің сомасын бөлу ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".