О внесении изменений решение районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 193 "Об утверждении бюджета Кызылжарского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 18 сентября 2025 года № 258
Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 193 "Об утверждении бюджета Кызылжарского сельского округа на 2025-2027 годы" следующие изменения:
"1. Утвердить бюджет Кызылжарского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 148 424,1 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 803,6 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 40 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 339,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 139 240,8 тысяч тенге;
2) затраты – 153 612,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе;
бюджетные кредиты – 0 тенге:
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 188 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 188 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 188 тысяч тенге.
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в бюджете Кызылжарского сельского округа на 2025 год поступление текущих целевых трансфертов из районного бюджета:
56 685,4 тысяч тенге - на благоустройство населенных пунктов;
3 323 тысячи тенге- на освещение улиц в населенных пунктах;
2 565,4 тысяч тенге – на землеустроительные работы.
4 521 тысяча тенге – на поддержку культурно-досуговой работы на местном уровне.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании решения акима сельского округа.".

Аудандық мәслихаттың 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 193 "2025-2027 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 қыркүйектегі № 258 шешімі
Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың "2025-2027 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 193 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 148 424,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 803,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 40 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 339,7 теңге;
трансферттер түсімі – 139 240,8 мың теңге;
2) шығындар – 153 612,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 188 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 5 188 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 188 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2025 жылға арналған Қызылжар ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен аңымдағы нысаналы трансферттер түсетіні ескерілсін:
елді мекендерді абаттандыруға – 56 685,4 мың теңге;
елді мекендерді көшелерін жарықтандыруға – 3 323 мың теңге;
жерге орналастыру жобаларын әзірлеуге – 2 565,4 мың теңге;
жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдауға – 4 521 мың теңге.
Аталған трансферттерінің сомасын бөлу ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".