Об установлении стимулирующих надбавок к должностным окладам работников организаций, финансируемых из местного бюджета
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 9 июля 2025 года № 234
В соответствии со статьей 6 закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 5 постановлениея Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1193 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организации, содержащихся за счет государственного бюджета, работников казенных предприятий" Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стимулирующую надбавку 30 процентов к должностным окладам работников коммунального государственного учреждения "Иргизский районный молодежный центр" государственного учреждения "Иргизский районный отдел внутренней политики" акимата Иргизского района из местного бюджета на условиях и в порядке, определенных акиматом Иргизского района.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата М. Турымов

Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемеақысын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2025 жылғы 9 шілдедегі № 234 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1193 "Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" қаулысының 5-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ырғыз ауданы әкімдігінің айқындаған шарттар мен белгілеген тәртіпте жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын "Ырғыз аудандық ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ырғыз аудандық жастар ресурстық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына 30 пайыз ынталандыру үстемеақысы белгіленсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы М. Тұрымов