О переименовании составной части села Жана жол
Решение акима Жанажолского сельского округа Шуского района Жамбылской области от 21 октября 2025 года № 22
В соответствии с подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании заключения Жамбылской областной ономастической комиссии от 17 октября 2025 года, с учетом мнения населения соответствующей территории РЕШИЛ:
1. Переименовать 1-переулок Таниберген Тажиулы улицу Домалақ ана села Жаңа жол.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа Д. Алипбаев

Жаңа жол ауылының құрамдас бөлігін қайта атау туралы
Жамбыл облысы Шу ауданы Жаңа жол ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 21 қазандағы № 22 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік аумақтық құрылыс туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 37 бабына сәйкес және Жамбыл облысының ономастика комиссиясының 2025 жылғы 17 қыркүйектегі қорытындысы негізінде, тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңа жол ауылының Тәңірберген Тәжіұлы 1-бұрылысын Домалақ ана көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Д. Алипбаев