О внесении изменения в решение "Об утверждении бюджета Сартогайского сельского округа на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 240
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 1 августа 2025 года № 297
Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение "Об утверждении бюджета Сартогайского сельского округа на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 240 следующее изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Сартогайского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих обьемах:
1) доходы – 58 447,0 тысяч тенге т, в том числе:
налоговые поступления – 2 405,0тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – тенге;
поступления трансфертов – 56 042,0тысяч тенге;
2) затраты – 60 837,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 390,4 тысяч тенге ;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2 390,4 тысяч тенге;
в том числе:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2 390,4 тысяч тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Байганинского
районного маслихата
М. Дауылбаев
Приложение к решению
Байганинского районного
маслихата от 01 август 2025 года
№ 297
Приложение 1 к решению
Байганинского районного
маслихата от 27 декабря 2024
года № 240
Бюджет Сартогайского сельского округа на 2025 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

"2025-2027 жылдарға арналған Сартоғай ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 240 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2025 жылғы 1 тамыздағы № 297 шешімі
Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2025-2027 жылдарға арналған Сартоғай ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 240 шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Сартоғай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 58 447,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 405,0 мың теңге ;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 56 042,0 мың теңге;
2) шығындар – 60 837,4мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 390,4мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 390,4 мың теңге;
оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 390,4 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық мәслихатының төрағасы М. Дауылбаев
Байғанин аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
01 тамыздағы № 297 шешіміне
қосымша
Байғанин аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
27 желтоқсандағы № 240
шешіміне 1 қосымша
2025 жылға арналған Сартоғай ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. КІРІСТЕР