О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 254 "Об утверждении бюджета Ушкудыкского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 12 ноября 2025 года № 345
Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Ушкудыкского сельского округа на 2025-2027 годы" от 30 декабря 2024 года № 254 следующие изменения:
пункт 1 изложитьв новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Ушкудыкского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 70 391 тысяч тенге:
налоговые поступления – 10 469 тысяч тенге;
неналоговые поступление – 61 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 448 тысяч тенге;
специальные поступления - 0 тенге;
поступления трансфертов – 59 413 тысяч тенге;
2) затраты – 73 727,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -3 336,4 тысяч тенге:
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 3 336,4 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 336,4 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Алға аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 254 "2025-2027 жылдарға арналған Үшқұдық ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2025 жылғы 12 қарашадағы № 345 шешімі
Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Үшқұдық ауылдық округінің бюджетін бекіті туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 254 шешіміне келесідей өзерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Үшқұдық ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 70 391 мың теңге:
салықтық түсімдер – 10 469 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 61 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 448 мың теңге;
арнаулы түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі - 59 413 мың теңге;
2) шығындар – 73 727,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -3 336,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 336,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 336,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімдегі 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.