О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 244 "Об утверждении бюджета Бескоспинского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 12 ноября 2025 года № 335
Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Бескоспинского сельского округа на 2025-2027 годы" от 30 декабря 2024 года № 244 следующие изменения:
преамбулу указанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии с пунктом 3 статьи 85, пунктом 3 статьи 91, статьи 94 и 96 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахсатан" и Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2025-2027 годы", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:"
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бескоспинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 190 219 тысяч тенге:
налоговые поступления – 16 005 тысяч тенге;
неналоговые поступление - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
специальные поступления – 0 теңге;
поступления трансфертов – 174 214 тысяч тенге;
2) затраты – 191 223,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1 004,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1 004,6 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 1 004,6 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Алға аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 244 "2025-2027 жылдарға арналған Бесқоспа ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2025 жылғы 12 қарашадағы № 335 шешімі
Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Бесқоспа ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 244 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 85 бабының 3 тармағына, 91 бабының 3 тармағына, 94 және 96 баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Қазақстан Республикасының "2025-2027 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:"
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Бесқоспа ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 190 219 мың теңге:
салықтық түсімдер – 16 005 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
арнаулы түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі - 174 214 мың теңге;
2) шығындар – 191 223,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу- 0 теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1 004,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 004,6 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 1 004,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімдегі 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.