О внесении изменений в решение Айтекебийского районного маслихата от 8 января 2025 года № 304 "Об утверждении бюджета Жамбылского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области от 7 ноября 2025 года № 417
Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айтекебийского районного маслихата "Об утверждении бюджета Жамбылского сельского округа на 2025-2027 годы" от 8 января 2025 года № 304 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 398 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 300 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28 098 тысяч тенге;
2) затраты – 37 547,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1149,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1149,2 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 1149,2 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Айтекебийского
районного маслихата:
Б. Д. Сейлханов
приложение к решению
Айтекебийского районного
маслихата от 7 ноября 2025 года
№ 417
приложение 1 к решению
Айтекебийского районного
маслихата от 8 января 2025 года
№ 304
Бюджет Жамбылского сельского округа на 2025 год
Категория
Уточненный бюджет на 2025 год, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. ДОХОДЫ

Әйтеке би аудандық мәслихаттың 2025 жылғы 8 қаңтардағы № 304 "2025-2027 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2025 жылғы 7 қарашадағы № 417 шешімі
Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Әйтеке би аудандық мәслихаттың "2025-2027 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2025 жылғы 8 қаңтардағы № 304 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2025 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 36 398 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 300 мың теңге;
трансферттер түсімі – 28 098 мың теңге;
2) шығындар – 37 547,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1149,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1149,2 мың теңге, оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1149,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі
Әйтеке би аудандық
мәслихатының төрағасы:
Б. Д. Сейлханов
Әйтеке би аудандық
мәслихаттың 2025 жылғы
7 қарашадағы № 417 шешіміне
қосымша
Әйтеке би аудандық
мәслихаттың 2025 жылғы
8 кантардағы № 304 шешіміне
1-қосымша
2025 жылға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджеті
Санаты
2025 жылға нақтылынған бюджет, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР