О признании утратившим силу решения маслихата города Косшы от 29 марта 2024 года № 111/24-8 "О понижении размера ставки"
Решение маслихата города Косшы Акмолинской области от 18 декабря 2025 года № 220/54-8
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Косшы РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата города Косшы "О понижении размера ставки" от 29 марта 2024 года № 111/24-8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8728-03).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель маслихата города Косшы А. Куатбеков

Қосшы қаласы мәслихатының 2024 жылғы 29 наурыздағы № 111/24-8 "Мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Қосшы қаласы мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 220/54-8 шешімі
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 2-тармағымен.
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Қосшы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы" Қосшы қаласы мәслихатының 2024 жылғы 29 наурыздағы № 111/24-8 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8728-03 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Қосшы қаласы мәслихатының төрағасы Ә.Қуатбеков