О бюджете Катаркольского сельского округа Бурабайского района на 2026-2028 годы
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2025 года № 8С-39/18
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 2-7) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Катаркольского сельского округа Бурабайского района на 2026-2028 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 133466,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 90657.0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 352,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1728,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38876,0 тысяч тенге;
2) затраты – 133466,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;

2026-2028 жылдарға арналған Бурабай ауданының Қатаркөл ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 8С-39/18 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 91-бабының 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-тармағының 2-7) тармақшасына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Бурабай ауданының Қатаркөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 133466,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 90657,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 352,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1728,0 мың теңге;
трансферттерден түсетін түсімдер – 38876,0 мың теңге;
2) шығындар – 133466,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
2. Учесть, что в бюджете сельского округа на 2026 год предусмотрены изъятия, передаваемые в районный бюджет в сумме 24826,0 тысяч тенге.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2. 2026 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджетке берілетін 24826,0 мың теңге сомасында алып қою көзделгені ескерілсін.