О бюджете сельского округа Родина на 2026-2028 годы
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 22 декабря 2025 года № 440/57-8.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 4 настоящего решения.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 7 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Родина на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 400,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 18 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 400,0 тысяч тенге;
2) затраты – 50 202,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -12 802,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 802,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 12 802,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 16.02.2026 № 460/60-8 (вводится в действие с 01.01.2026).
2. Учесть в составе поступлений бюджета сельского округа на 2026 год целевые трансферты из районного бюджета согласно приложению 4.
Распределение сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Целиноградского районного маслихата Л. Конарбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Целиноградского района
Д. Сабырғали
22 декабря 2025 года
Исполняющая обязанности
руководителя
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов"
Целиноградского района"
А. Беркеева
22 декабря 2025 года
Приложение 1
к решению Целиноградского районного
маслихата от 22 декабря 2025 года № 440/57-8
Бюджет сельского округа Родина на 2026 год

2026-2028 жылдарға арналған Родина ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2025 жылғы 22 желтоқсандағы № 440/57-8 шешімі.
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 4-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 7-бабы 1-тармағы 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Родина ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 400,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 18 000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 19 400,0 мың теңге;
2) шығындар – 50 202,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -12 802,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12 802,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 12 802,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 16.02.2026 № 460/60-8 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2026 жылға арналған ауылдық округі бюджет кірістерінің құрамында аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу аудан әкiмдiгiнің қаулысымен анықталады.
4. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық мәслихатының төрағасы Л.Конарбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград ауданының әкімі Д.Сабырғали
2025 жылғы 22 желтоқсан
"Целиноград ауданының
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысының міндетін атқарушы
А. Беркеева
2025 жылғы 22 желтоқсан
Целиноград аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 440/57-8 шешіміне
1-қосымша
Родина ауылдық округінің 2026 жылға арналған бюджеті