Об утверждении проектов (схем) зонирования земель села Балкашино и сельских населенных пунктов Сандыктауского района
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 26 ноября 2025 года № 25/4
В соответствии со статьҰй 8 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проекты (схемы) зонирования земель села Балкашино и сельских населенных пунктов Сандыктауского района согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата Г. Мустафина
Приложение 1
к решению Сандыктауского
районного маслихата
от "26" ноября 2025 года
№ 25/4
Проект (схема) зонирования земель села Балкашино Сандыктауского района
Приложение 2
к решению Сандыктауского
районного маслихата
от "26" ноября 2025 года
№ 25/4
Проект (схема) зонирования земель сельских населенных пунктов Сандыктауского района

Сандықтау ауданының Балкашино ауылы мен ауылдық елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобаларын (схемаларын) бекіту туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 қарашадағы № 25/4 шешімі
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 8-бабының, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сандықтау ауданының Балкашино ауылы мен ауылдық елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобалары (схемалары) бекітілсін, осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының төрайымы Г.Мустафина
Сандықтау аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 26 қарашадағы
№ 25/4 шешіміне
1-қосымша
Сандықтау ауданы Балкашино ауылының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Сандықтау аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 26 қарашадағы
№ 25/4 шешіміне
2-қосымша
Сандықтау ауданының ауылдық елді мекендерінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)