О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 17/1 "О районном бюджете на 2025-2027 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 26 ноября 2025 года № 25/1
Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата "О районном бюджете на 2025-2027 годы" от 25 декабря 2024 года № 17/1 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 263 151,3 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 916 936,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 37 013,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 22 585,1 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 286 616,6 тысяч тенге;
2) затраты – 3 338 256,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15 360,4 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 37 354,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 21 993,6 тысячи тенге;

Сандықтау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 17/1 "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 қарашадағы № 25/1 шешімі
Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 17/1 болып шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025–2027 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 263 151,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 916 936,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 37 013,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 22 585,1 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 286 616,6 мың теңге;
2) шығындар – 3 338 256,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 15 360,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 37 354,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 21 993,6 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -29 620,6 тысяч тенге, в том числе:
поступления от продажи финансовых активов государства – 29 620,6 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 60 845,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 60 845,3 тысяч тенге."
приложения 1, 4, 5, 6 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – -29 620,6 мың теңге, оның ішінде:
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 29 620,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 60 845,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 60 845,3 мың теңге."
жоғарыда көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

2 032,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
2 032,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2 032,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
253 291,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
253 291,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
39 486,2
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
36 390,7
005
Государственная адресная социальная помощь
25 636,2
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
41 249,4
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
611,5
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
262,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
53 195,9
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
40 340,3
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
16 119,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
531 627,3
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
269 238,0
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
269 238,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
262 389,3
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
70 183,0
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
595,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
171 497,8
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
1 289,5
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
18 824,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство

2 032,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
2 032,0
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
2 032,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
253 291,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
253 291,2
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39 486,2
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
36 390,7
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтік көмек
25 636,2
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
41 249,4
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
611,5
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
262,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
53 195,9
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
40 340,3
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
16 119,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
531 627,3
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
269 238,0
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
269 238,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
262 389,3
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
70 183,0
016
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
595,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
171 497,8
031
Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау
1 289,5
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
18 824,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік

659 957,6
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
52 499,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
34 112,4
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
7 725,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
10 662,3
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
607 457,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
28 027,6
003
Поддержка культурно-досуговой работы
390 037,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
68 964,3
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
15 795,1
008
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
68 097,0
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1 328,5
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
16 578,4
015
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
15 484,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3 146,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
53 577,2
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
8 898,3
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
8 898,3
806
Отдел сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства района (города областного значения)
44 678,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства
44 678,9
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
36 593,9
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
36 593,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
36 593,9
12
Транспорт и коммуникации
101 496,4
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
101 496,4
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
20 576,7
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов

659 957,6
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
52 499,7
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 112,4
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
7 725,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
10 662,3
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
607 457,9
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 027,6
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
390 037,0
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
68 964,3
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
15 795,1
008
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
68 097,0
009
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
1 328,5
010
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
16 578,4
015
Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету
15 484,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
3 146,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
53 577,2
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
8 898,3
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
8 898,3
806
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік бөлімі
44 678,9
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығын, жер қатынастарын реттеу және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 678,9
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
36 593,9
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
36 593,9
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 593,9
12
Көлік және коммуникация
101 496,4
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
101 496,4
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
20 576,7
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу

947 645,0
Целевые текущие трансферты
215 962,0
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
16 119,0
На обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республики Казахстан, в том числе:
16 119,0
на обеспечение лубрицированными катетерами одноразового использования лиц с инвалидностью с диагнозом "Spina bifida"
5 788,0
на увеличение норм обеспечения лиц с инвалидностью обязательными гигиеническими средствами (подгузники)
9 505,0
на санаторно-курортное лечение детям с ментальными нарушениями
826,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
3 285,0
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
196 558,0
На приобретение жилищ коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения
196 558,0
Целевые трансферты на развитие
694 329,0
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
694 329,0
На строительство и реконструкцию котельной и тепловых сетей в селе Балкашино
694 329,0
Бюджетные кредиты
37 354,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
37 354,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
37 354,0
Приложение 3
к решению Сандыктауского районного маслихата
от 26 ноября 2025 года № 25/1
Приложение 5
к решению Сандыктауского районного маслихата
от 25 декабря 2024 года № 17/1
Целевые трансферты из областного бюджета на 2025 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
548 451,6
Целевые текущие трансферты
548 451,6
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
86 959,1
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
36 390,7
На социальную помощь отдельным категориям граждан, в том числе:
3 735,6
на единовременную помощь ветеранам Афганской войны к празднованию Дня вывода советских войск из Афганистана
3 145,6
на выплату единовременной социальной помощи ветеранам боевых действий на территории других государств
295,0
на выплату единовременной социальной помощи лицам, принимавшим участие в ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской АЭС
295,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
20 700,0
На социальное обеспечение лиц с инвалидностью
23 125,0
На социальную поддержку пожилых людей, в том числе:
3 007,8
на возмещение затрат на санаторно-курортное лечение пенсионеров
3 007,8
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

947 645,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
215 962,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
16 119,0
Қазақстан Республикасында мүгедек адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға, оның ішінде:
16 119,0
"Spina bifida" диагнозы бар мүгедек адамдарды бір рет қолдануға арналған майланған катетерлермен қамтамасыз етуге
5 788,0
мүгедектігі бар адамдарды міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
9 505,0
ментальді бұзушылықтары бар балаларға санаторий-курорттық емдеу
826,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
3 285,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
196 558,0
Халықтың әлеуметтік осал топтары үшін коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алуға
196 558,0
Дамуға арналған нысаналы тарснферттер
694 329,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
694 329,0
Балкашино ауылында қазандық және жылу желілерін салуға және реконструкциялауға
694 329,0
Бюджеттік несиелер
37 354,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
37 354,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
37 354,0
Сандықтау аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 26 қарашадағы
№ 25/1 шешіміне
3-қосымша
Сандықтау аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 17/1 шешіміне
5-қосымша
2025 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансфертер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
548 451,6
Ағымдағы нысаналы трансферттер
548 451,6
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
86 959,1
Ауылдық жерде тұратын педагогтер үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерге ақы төлеуге
36 390,7
Азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмекке, оның ішінде:
3 735,6
ауғанстаннан кеңес әскерлерін шығару күнін мерекелеуге Ауған соғысының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмекке
3 145,6
басқа мемлекеттер аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
295,0
Чернобыль атом электр станцияндағы апаттың зардаптарын жоюға қатысқан адамдарға біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
295,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
20 700,0
Мүгедектігі бар адамдарды әлеуметтік қамсыздандыруға
23 125,0
Қарт адамдарға әлеуметтік қолдау көрсету үшін берілген, оның ішінде:
3 007,8
зейнеткерлерді санаториялық-курорттық емдеуге жұмсалған шығындарды өтеу үшін
3 007,8
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

815,0
в том числе:
Балкашинский сельский округ , в том числе:
9,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
9,0
Баракпайский сельский округ, в том числе:
72,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
72,0
Белгородский сельский округ, в том числе:
90,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
90,0
Берликский сельский округ, в том числе:
31,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
31,0
Васильевский сельский округ, в том числе:
72,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
72,0
Веселовский сельский округ , в том числе
80,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
80,0
Жамбыльский сельский округ , в том числе
69,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
69,0
Каменский сельский округ , в том числе
63,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
63,0
Лесной сельский округ , в том числе
10,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
10,0
село Мадениет, в том числе:
60,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
60,0
Максимовский сельский округ , в том числе
70,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
70,0
Новоникольский сельский округ, в том числе
62,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
62,0
Сандыктауский сельский округ, в том числе
58,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
58,0
Широковский сельский округ
69,0
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
69,0

815,0
оның ішінде:
Балқаш ауылдық округі, оның ішінде:
9,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
9,0
Барақпай ауылдық округі, оның ішінде:
72,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
72,0
Белгород ауылдық округі, оның ішінде:
90,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
90,0
Бірлік ауылдық округі, оның ішінде:
31,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
31,0
Васильев ауылдық округі, оның ішінде:
72,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
72,0
Веселов ауылдық округі, оның ішінде
80,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
80,0
Жамбыл ауылдық округі, оның ішінде
69,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
69,0
Камен ауылдық округі, оның ішінде
63,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
63,0
Лесной ауылдық округі, оның ішінде
10,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
10,0
Маденит ауылы, оның ішінде:
60,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
60,0
Максимов ауылдық округі, оның ішінде
70,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
70,0
Новониколь ауылдық округі, оның ішінде
62,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
62,0
Сандықтау ауылдық округі, оның ішінде
58,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
58,0
Широков ауылдық округі
69,0
мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
69,0