О бюджете Майшукырского сельского округа Коргалжынского района на 2026 - 2028 годы
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2025 года № 6/41
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 4 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 1 статьи 7 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Майшукырского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы –27 633,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 742,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;

2026-2028 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Майшұқыр ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 6/41 шешімі
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 4-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 7 - бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Майшұқыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 633,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 742,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;

поступления трансфертов – 21 891,0 тысяч тенге;
2) затраты – 27 633,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
2. Учесть, что в бюджете Майшукырского сельского округа на 2026 год из бюджета района предусмотрена субвенция в сумме 20 375,0 тысяч тенге.

трансферттердің түсімдері – 21 891,0 мың теңге;
2) шығындар – 27 633,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2. 2026 жылға арналған Майшұқыр ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен 20 375,0 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.