О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 6/28 "О бюджете Амангельдинского сельского округа Коргалжынского района на 2025 - 2027 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 4 декабря 2025 года № 6/39
Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата "О бюджете Амангельдинского сельского округа Коргалжынского района на 2025-2027 годы" от 26 декабря 2024 года № 6/28 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 4 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 113 589,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 156,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –107 433,2 тысяч тенге;
2) затраты – 116 634,2 тысяч тенге;

Қорғалжын аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 6/28 "2025-2027 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Амангелді ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2025 жылғы 4 желтоқсандағы № 6/39 шешімі
Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Амангелді ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 6/28 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Амангелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 4 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 113 589,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 156,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 107 433,2 мың теңге;
2) шығындар –116 634,2 мың теңге;

85 148,2
Аппарат акима Амангельдинского сельского округа
Бонусы административным государственным служащим
1 643,8
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников органи- заций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
34,0
Средний ремонт дороги по улице Абая км 0-1,32 в селе Уркендеу, Коргалжынского района, Акмолинской области.
78 939,1
Приобретение компьютера
471,0
Переподготовка госслужащих, служебные командировки
816,0
Текущий ремонт здания акимата
200,0
Услуги по санитарии населенных пунктов
3 044,3

85 148,2
Амангелді ауылдық округі әкімінің аппараты
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілеріне бонустар
1 643,8
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
34,0
Ақмола облысы, Қорғалжын ауданы, Өркендеу ауылындағы Абай көшесін 0-1,32 шқ орташа жөндеу
78 939,1
Компьютер сатып алуға
471,0
Мемлекеттік қызметшілерді қайта даярлауға және қызметтік іссапарларға
816,0
Әкімдік ғимаратына ағымдағы жөндеу
200,0
Елді мекендердің санитариясы бойынша қызметтер
3 044,3