О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 2/28 "О бюджете Карашалгинского сельского округа Коргалжынского района на 2025-2027 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 4 декабря 2025 года № 5/39
Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата "О бюджете Карашалгинского сельского округа Коргалжынского района на 2025-2027 годы" от 26 декабря 2024 года № 2/28 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карашалгинского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 159 921,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 010,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 153 911,1 тысяч тенге;
2) затраты – 161 721,0 тысяч тенге;

Қорғалжын аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 2/28 "2025-2027 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Қарашалғын ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2025 жылғы 4 желтоқсандағы № 5/39 шешімі
Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Қарашалғын ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 2/28 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Қарашалғын ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 159 921,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 010,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 153 911,1 мың теңге;
2) шығындар – 161 721,0 мың теңге;

127 439,1
Аппарат акима Карашалгинского сельского округа
Бонусы административным государственным служащим
1 761,4
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
73,2
Подача электроэнергии для освещения улиц населенных пунктов
1 496,0
Работы по совместному подвесу уличного освещения в селе Уялы
2 101,0
Услуги по санитарной очистке населенных пунктов сельского округа ( вывоз снега)
677,6
Текущий ремонт подъездной дороги села Каргалы Коргалжынского района
50 000,0
Затраты на содержание автомобильной дороги села Уялы Карашалгинского сельского округа
5 589,5
Текущий ремонт улично-дорожных сетей по улице С.Смайылова села Каргалы Коргалжынского района
24 447,4
Текущий ремонт улично-дорожных сетей по улице А.Кунанбаева села Уялы Коргалжынского района
28 500,0
Устройство детской площадки в селе Жантеке Коргалжынского района
3 793,0
Работы по укреплению дамбы в селе Уялы Карашалгинского сельского округа Коргалжынского района
9 000,0

127 439,1
Карашалғын ауылдық округі әкімінің аппараты
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілеріне бонустар
1 761,4
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
73,2
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру үшін электр энергиясын жеткізу
1 496,0
Ұялы ауылының көшелерін жарықтандыруды бірлесіп ілу жұмыстары
2 101,0
Ауылдық округтердің елді мекендерін санитариялық тазалау қызметтері (қарды шығару)
677,6
Қорғалжын ауданы Қарғалы ауылына кіреберіс жолды ағымдағы жөндеу
50 000,0
Қарашалғын ауылдық округіне Ұялы ауылындағы автомобиль жолын ұстау шығындары
5 589,5
Қорғалжын ауданы Қарғалы ауылына С.Смайылов көшесі бойынша көше-жол желісін ағымдағы жөндеу
24 447,4
Қорғалжын ауданы Уялы ауылына А.Құнанбаев көшесі бойынша көше-жол желісін ағымдағы жөндеу
28 500,0
Қорғалжын ауданы Жантеке ауылында балалар алаңын орнату
3 793,0
Қорғалжын ауданы Қарашалғын ауылдық округі Ұялы ауылындағы бөгетті нығайту жұмыстары
9 000,0