О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 26 декабря 2024 года № 4/28 "О бюджете Кызылсайского сельского округа Коргалжынского района на 2025-2027 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 4 декабря 2025 года № 3/39
Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата "О бюджете Кызылсайского сельского округа Коргалжынского района на 2025-2027 годы" от 26 декабря 2024 года № 4/28 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кызылсайского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы –79 900,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 179,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов –73 716,2 тысяч тенге;
2) затраты – 80 554,1 тысяч тенге;

Қорғалжын аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 4/28 "2025-2027 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Қызылсай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2025 жылғы 4 желтоқсандағы № 3/39 шешімі
Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Қызылсай ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 4/28 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Қызылсай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 79 900,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 179,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4,3 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 73 716,2 мың теңге;
2) шығындар – 80 554,1 мың теңге;

53 239,2
Аппарат акима Кызылсайского сельского округа
На обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
2 000,0
Бонусы административным государственным служащим
1 661,2
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
31,0
На освещение улиц населенных пунктов
5 100,0
Оплата за обучение акимов и командировачных расходов
764,0
На обеспечение санитарии населенных пунктов
3 683,0
На строительство многофункциональной площадки в селе Шалкар
40 000,0

53 239,2
Қызылсай ауылдық округі әкімінің аппараты
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
2 000,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілеріне бонустар
1 661,2
Республикалық бюджеттен мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілер- дің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
31,0
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға
5 100,0
Оқыту ақысын төлеуге және іссапар шығындарына
764,0
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге
3 683,0
Шалқар ауылында көпсалалы алаң құрылысын салуға
40 000,0