О внесении изменения в постановление акимата Жаксынского района от 18 октября 2021 года № а-7/182 "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в Жаксынском районе"
Постановление акимата Жаксынского района Акмолинской области от 2 декабря 2025 года № а-10/272
Акимат Жаксынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жаксынского района от 18 октября 2021 года № а-7/182 "Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в Жаксынском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 24876) следующее изменение:
в пункте 2 настоящего постановления слова "заместителя акима Жаксынского района Рамазанова Р." заменить на слова "курирующего заместителя акима Жаксынсокого района.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
А. Кадралина

"Жақсы ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" Жақсы ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 18 қазандағы № а-7/182 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 2 желтоқсандағы № а-10/272 қаулысы
Жақсы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жақсы ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы" Жақсы ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 18 қазандағы № а-7/182 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24876 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
"Осы қаулының орындалуын бақылау Жақсы ауданы әкімінің орынбасары Р. Рамазановқа жүктелсін" деген 2-тармақ "Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Жақсы ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Жақсы ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Қадыралина