О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 8С-39-1 "О бюджетах сел, сельских округов Жаксынского района на 2025-2027 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 30 июня 2025 года № 8С-45-1
Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата "О бюджетах сел, сельских округов Жаксынского района на 2025-2027 годы" от 25 декабря 2024 года № 8С-39-1 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Белагаш на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 43643,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9854 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33789,8 тысяч тенге;
2) затраты – 43643,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-0) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Беловодского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 40394,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9821 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 261 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30312,5 тысячи тенге;
2) затраты – 48739,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-8345,4) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8345,4 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет села Жаксы на 2025-2027 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 205041,4 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 108449 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 55 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 900 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 95637,4 тысяч тенге.
2) затраты – 214114 тысячи тенге.
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-9072,6) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9072,6 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Жанакийминского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:

Жақсы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 8С-39-1 "2025-2027 жылдарға арналған Жақсы ауданының ауылдарының, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 30 маусымдағы № 8С-45-1 шешімі
Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының "Жақсы ауданының 2025-2027 жылдарға арналған ауылдарының, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 8С-39-1 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Белағаш ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43643,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9854 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 33789,8 мың теңге;
2) шығындар – 43643,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-0) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2025-2027 жылдарға арналған Беловод ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40394,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9821 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 261 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 30312,5 мың теңге;
2) шығындар – 48739,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-8345,4) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8345,4 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2025-2027 жылдарға арналған Жақсы ауылының бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 205041,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 108449 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 55 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 900 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 95637,4 мың теңге;
2) шығындар – 214114 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-9072,6) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9072,6 мың теңге.";
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2025-2027 жылдарға арналған Жаңа Қийма ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 66036,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 25545 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 971 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 30 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 39490,5 тысячи тенге;
2) затраты – 70027,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-3991,3) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3991,3 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Запорожского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 60500,4 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 18348 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 42152,4 тысяч тенге;
2) затраты – 65058,2 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-4557,8) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4557,8 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Ишимского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 76915,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13433,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 63482,3 тысяча тенге;
2) затраты – 79518,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-2602,9) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2602,9 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Калининского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 45303 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14151 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 31152 тысяч тенге;
2) затраты – 46496,8 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-1193,8) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1193,8 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет села Киевское на 2025-2027 годы, согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:

1) кірістер – 66036,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 25545 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 971 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 30 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 39490,5 мың теңге;
2) шығындар – 70027,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-3991,3) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3991,3 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2025-2027 жылдарға арналған Запорожье ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 60500,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 18348 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 42152,4 мың теңге;
2) шығындар – 65058,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-4557,8) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4557,8 мың теңге.";
6 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2025-2027 жылдарға арналған Ешім ауылдық округінің тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 76915,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13433,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 63482,3 мың теңге;
2) шығындар – 79518,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-2602,9) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2602,9 мың теңге.";
7 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2025-2027 жылдарға арналған Калинин ауылдық округінің тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45303 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14151 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 31152 мың теңге;
2) шығындар – 46496,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-1193,8) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1193,8 мың теңге.";
8 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2025-2027 жылдарға арналған Киев ауылының бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 30709,3 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7202 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 23507,3 тысяч тенге;
2) затраты – 31047,3 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-338) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 338 тысяч тенге.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет села Терсакан на 2025-2027 годы, согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 34720,9 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4231 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30489,9 тысяч тенге;
2) затраты – 37299,9 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-2579) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2579 тысяч тенге.";
пункт 14 изложить в новой редакции:
"14. Утвердить бюджет села Чапаевское на 2025-2027 годы, согласно приложениям 40, 41 и 42 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 27579 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7574 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20005 тысяч тенге;
2) затраты – 28829 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-1250) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1250 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 44, 45 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 к настоящему решению.

1) кірістер – 30709,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7202 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 23507,3 мың теңге;
2) шығындар – 31047,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-388) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 388 мың теңге.";
13 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"13. 2025-2027 жылдарға арналған Терісаққан ауылының бюджеті тиісінше 37, 38 және 39 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34720,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4231 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 30489,9 мың теңге;
2) шығындар – 37299,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-2579) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2579 мың теңге.";
14 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"14. 2025-2027 жылдарға арналған Чапай ауылының бюджеті тиісінше 40, 41 және 42 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27579 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7574 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 20005 мың теңге;
2) шығындар – 28829 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-1250) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1250 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 44, 45 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
0
III. ЧИСТОЕ БЮДЖЕТНОЕ КРЕДИТОВАНИЕ
0
IV. САЛЬДО ПО ОПЕРАЦИЯМ С ФИНАНСОВЫМИ АКТИВАМИ
0
V. ДЕФИЦИТ (ПРОФИЦИТ) БЮДЖЕТА
-1250
VI. ФИНАНСИРОВАНИЕ ДЕФИЦИТА (ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ПРОФИЦИТА) БЮДЖЕТА
1250
Приложение 15 к решению
Жаксынского районного
маслихата
от 30 июня 2025 года
№ 8С-45-1
Приложение 43 к решению
Жаксынского районного
маслихата
от 25 декабря 2024 года
№ 8С-39-1
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на 2025 год
НАИМЕНОВАНИЕ
Сумма
тысяч тенге
Аппарат акима села Белагаш Жаксынского района
18
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
18
Аппарат акима Беловодского сельского округа Жаксынского района
26
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
26
Аппарат акима села Жаксы Жаксынского района
56
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
56
Аппарат акима Жанакийминского сельского округа Жаксынского района
46
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
46
Аппарат акима Запорожского сельского округа Жаксынского района
28
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
28
Аппарат акима Ишимского сельского округа Жаксынского района
28
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
28
Аппарат акима Калининского сельского округа Жаксынского района
4
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
4
Аппарат акима села Киевское Жаксынского района
4
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
4
Аппарат акима Кызылсайского сельского округа Жаксынского района
4
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
4
Аппарат акима села Новокиенка Жаксынского района
4
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
4
Аппарат акима села Подгорное Жаксынского района
4
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
4
Аппарат акима Тарасовского сельского округа Жаксынского района
4
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
4
Аппарат акима села Терсакан Жаксынского района
32
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
32
Аппарат акима села Чапаевское Жаксынского района
4
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
4
Приложение 16 к решению
Жаксынского районного
маслихата
от 30 июня 2025 года
№ 8С-45-1
Приложение 44 к решению
Жаксынского районного
маслихата
от 25 декабря 2024 года
№ 8С-39-1
Целевые текущие трансферты из областного бюджета на 2025 год
НАИМЕНОВАНИЕ
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего
32880,3
Аппарат акима Ишимского сельского округа Жаксынского района
32880,3
Текущий ремонт спортивного стадиона в селе Ишимское Ишимского сельского округа Жаксынского района
32880,3
Приложение 17 к решению
Жаксынского районного
маслихата
от 30 июня 2025 года
№ 8С-45-1
Приложение 45 к решению
Жаксынского районного
маслихата
от 25 декабря 2024 года
№ 8С-39-1
Целевые текущие трансферты из районного бюджета на 2025 год
НАИМЕНОВАНИЕ
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего

013
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
0
ІII. ТАЗА БЮДЖЕТТІК КРЕДИТТЕУ
0
IV. ҚАРЖЫ АКТИВТЕРІМЕН ОПЕРАЦИЯЛАР БОЙЫНША САЛЬДО
0
V. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫ (ПРОФИЦИТІ)
-1250
VI. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫН ҚАРЖЫЛАНДЫРУ (ПРОФИЦИТІН ПАЙДАЛАНУ)
1250
Жақсы аудандық мәслихатының
2025 жылғы 30 маусымдағы
№ 8С-45-1 шешіміне
15 қосымша
Жақсы аудандық мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 8С-39-1 шешіміне
43 қосымша
2025 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
АТАУЫ
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
262
Жақсы ауданының Белағаш ауылы әкімінің аппараты
18
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
18
Жақсы ауданының Беловод ауылдық округі әкімінің аппараты
26
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
26
Жақсы ауданының Жақсы ауылы әкімінің аппараты
56
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
56
Жақсы ауданының Жаңа Қима ауылдық округі әкімінің аппараты
46
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
46
Жақсы ауданының Запорожье ауылдық округі әкімінің аппараты
28
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
28
Жақсы ауданы Ешім ауылдық округі әкімінің аппараты
28
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
28
Жақсы ауданының Калинин ауылдық округі әкімінің аппараты
4
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
4
Жақсы ауданының Киев ауылы әкімінің аппараты
4
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
4
Жақсы ауданының Қызылсай ауылдық округі әкімінің аппараты
4
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
4
Жақсы ауданының Новокиенка ауылы әкімінің аппараты
4
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
4
Жақсы ауданының Подгорное ауылы әкімінің аппараты
4
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
4
Жақсы ауданының Тарасов ауылдық округі әкімінің аппараты
4
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
4
Жақсы ауданының Терісаққан ауылы әкімінің аппараты
32
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
32
Жақсы ауданының Чапай ауылы әкімінің аппараты
4
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
4
Жақсы аудандық мәслихатының
2025 жылғы 30 маусымдағы
№ 8С-45-1 шешіміне
16 қосымша
Жақсы аудандық мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 8С-39-1 шешіміне
44 қосымша
2025 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
АТАУЫ
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
32880,3
Жақсы ауданы Ешім ауылдық округі әкімінің аппараты
32880,3
Жақсы ауданы Ешім ауылдық округінің Ешім ауылындағы спорт стадионын ағымдағы жөндеу
32880,3
Жақсы аудандық мәслихатының
2025 жылғы 30 маусымдағы
№ 8С-45-1 шешіміне
17 қосымша
Жақсы аудандық мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 8С-39-1 шешіміне
45 қосымша
2025 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
АТАУЫ
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы