О внесении изменений в решение Жаркаинского районного маслихата от 23 декабря 2024 года № 8С-42/2 "О районном бюджете на 2025-2027 годы"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 26 ноября 2025 года № 8С-60/2
В соответствии с пунктом 2 статьи 94, статьей 96 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата "О районном бюджете на 2025-2027 годы" от 23 декабря 2024 года № 8С-42/2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 3 585 544,8 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления - 930 510,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 19 170,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 39 516,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 2 596 348,8 тысяч тенге;
2) затраты - 3 490 929,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 4 708,4 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 7 864,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов - 3 155,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;

Жарқайың аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 8С- 42/2 "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2025 жылғы 26 қарашадағы № 8С-60/2 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 94-бабының 2- тармағына, 96- бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6- бабы 1- тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жарқайың аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 8С-42/2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға арналған аудандық бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 3 585 544,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 930 510,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 19 170,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 39 516,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері - 2 596 348,8 мың теңге;
2) шығындар - 3 490 929,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 4 708,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 7 864,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 3 155,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета - 89 907,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - (-89 907,1 ) тысяч тенге.".
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Жаркаинского районного маслихата А. Альжанов
Приложение 1
к решению Жаркаинского районного
маслихата от 26 ноября 2025 года

5) бюджет тапшылығы (профициті) - 89 907,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - (- 89 907,1) мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1,4,5- қосымшалары осы шешімнің 1,2,3 -қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарқайың аудандық мәслихатының төрағасы А.Әлжанов
Жарқайың аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 26 қарашадағы

3490929,3
01
Государственные услуги общего характера
1335629,8
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
48097,7
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
47607,0
005
Повышение эффективности деятельности депутатов маслихатов
490,7
122
Аппарат акима района (города областного значения)
453513,1
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
219932,8
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
233580,3
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
93831,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
90377,6
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
667,5
015
Капитальные расходы государственного органа
2786,6
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
680010,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
37080,4
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
170835,7
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
472094,6
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
60176,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
60176,6
02
Оборона
23733,5
122
Аппарат акима района (города областного значения)
23733,5
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6993,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
15857,5
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
883,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
8497,8
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
8497,8
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
8497,8
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
307718,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

3490929,3
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк көрсетілетін қызметтер
1335629,8
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
48097,7
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
47607,0
005
Мәслихаттар депутаттары қызметінің тиімділігін арттыру
490,7
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
453513,1
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
219932,8
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
233580,3
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
93831,7
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
90377,6
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
667,5
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2786,6
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
680010,7
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37080,4
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
170835,7
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
472094,6
454
Аудандық (облыстық маңызы бар қала) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
60176,6
001
Кәсіпкерлік пен ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
60176,6
02
Қорғаныс
23733,5
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
23733,5
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6993,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
15857,5
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
883,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
8497,8
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
8497,8
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
8497,8
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
307718,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

307718,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
71665,1
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
23238,2
005
Государственная адресная социальная помощь
17935,6
006
Оказание жилищной помощи
3,7
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
50792,6
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
472,3
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
232,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
71819,7
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
33778,0
021
Капитальные расходы государственного органа
1898,1
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
35883,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
773312,8
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
479088,1
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
4040,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
118872,1
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
356176,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
294224,7
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
7375,8
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
25824,9
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
2435,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
258589,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
545086,6
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
396288,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры

307718,3
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
71665,1
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
23238,2
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
17935,6
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3,7
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
50792,6
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
472,3
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
232,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
71819,7
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
33778,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1898,1
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
35883,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
773312,8
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
479088,1
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
4040,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
118872,1
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
356176,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
294224,7
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
7375,8
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
25824,9
016
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
2435,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
258589,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
545086,6
455
Облыстық (облыстық маңызы бар қала) мәдениет және тілдерді дамыту басқармасы
396288,0
001
Тіл мен мәдениетті дамыту саласындағы жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

19060,8
003
Поддержка культурно-досуговой работы
252826,2
006
Функционирование районных (городских) библиотек
98504,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
25897,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
122743,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
37045,9
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
66695,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
19002,7
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
26055,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
16204,1
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
3771,3
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
6079,6
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
30450,3
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
6338,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
6338,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
24112,3
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
24112,3
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
30963,7
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
30963,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
28501,7
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
2462,0
12
Транспорт и коммуникации
26638,7
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
26638,7
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
23674,5
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
2964,2
14
Обслуживание долга
38871,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)

19060,8
003
Мәдени және бос уақытты өткізуге қолдау көрсету
252826,2
006
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
98504,0
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа тілдерін дамыту
25897,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
122743,6
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37045,9
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
66695,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
19002,7
465
Аудандық (облыстық маңызы бар қала) дене шынықтыру және спорт бөлімі
26055,0
001
Дене шынықтыру және спорт саласындағы жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16204,1
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қала) деңгейде спорттық жарыстар өткізу
3771,3
007
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудандық (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін облыстық спартакиадаларға дайындау және қатысу
6079,6
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
30450,3
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
6338,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
6338,0
463
Аудандық (облыстық маңызы бар қала) жер қатынастары бөлімі
24112,3
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24112,3
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
30963,7
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
30963,7
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28501,7
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
2462,0
12
Көлiк және коммуникация
26638,7
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
26638,7
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
23674,5
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
2964,2
14
Борышқа қызмет көрсету
38871,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі

35883,0
на обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью
15975,0
на приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
20643,0
на единовременную социальную помощь ветеранам Афганской войны к празднованию Дня вывода советских войск из Афганистана
590,0
на выплату единовременной социальной помощи лицам, принимавшим участие в ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской атомной электростанции
295,0
на выплату единовременной социальной помощи ветеранам боевых действий на территории других государств
885,0
на социальную поддержку пожилых людей
8315,8
на выплату государственной адресной социальной помощи
13900,0
на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
202220,5
в том числе:
Средний ремонт автомобильных дорог села Отрадное Жаркаинского района (ул. Бак км 0-0,565, ул. Сакена Сейфулина км 0-0,948, ул. Тын км 0-0,420, ул. Амангельды Иманова км 0-0,453 км, село Кенское (ул. Акпан Укубаева км 0-0,778)
202220,5
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
580813,8
Капитальный ремонт 80-ти квартирного жилого дома №5 в микрорайоне п. Степной города Державинск Жаркаинского района
7375,7
Текущий ремонт сетей теплоснабжения в микрорайоне Молодежный города Державинск Жаркаинского района
140000,0
На укрепление материально-технической базы ГКП на ПХВ "Коммунсервис"
170835,70
Текущий ремонт улично-дорожной сети города Державинск Жаркаинского района
63500,0
Средний ремонт улицы Комсомольская, Ишимская, Набережная, Смагулова города Державинск, Жаркаинский район, Акмолинской области
199102,4
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района
1462,0
Разработка схем развития и застройки с.Пригородное
1462,0
Целевые трансферты на развитие
420101,0
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района
420101,0
Реконструкция системы водоснабжения из подземных источников села Шойындыколь Жаркаинского района
257409,4
Строительство инженерных сетей и благоустройство к 80-ти квартирному жилому дому (позиция 8) в микрорайоне "Молодежный" города Державинск Жаркаинского района
19588,0
Строительство инженерных сетей к врачебной амбулатории в села Пятигорская Жаркаинского района
99063,6
Реконструкция системы водоснабжения (3 очередь) города Державинск
40000,0
Реконструкция 80-ти квартирного жилого дома (позиция 8) в мкр. "Молодежный" города Державинск Жаркаинского района
4040,0

35883,0
оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мүгедек адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
15975,0
ауылдық жерлерде тұратын педагогтер үшін отын және коммуналдық қызметтерді төлеуге
20643,0
ауғанстаннан кеңес әскерлерін шығару күнін мерекелеуге Ауған соғысының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмекке
590,0
чернобыль атом электр станцияндағы апаттың зардаптарын жоюға қатысқан адамдарға біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
295,0
басқа мемлекеттер аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
885,0
қарт адамдарға әлеуметтік қолдау көрсетуге
8315,8
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
13900,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілген ағымдағы
202220,5
оның iшiнде:
Жарқайың ауданы Отрадное ауылындағы автомобиль жолдарын
орташа жөндеу (Бақ к-сі шқ 0-0,565, Сакена Сейфулин к-сі шқ 0-0,948, Тын к-сі шқ 0-0,420, Амангелді Иманов к-сі шқ 0-0,453, Кеңское ауылы (Ақпан) Укубаев к-сі шқ 0-0,778)
202220,5
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
580813,8
Жарқайың ауданы Державинск қаласының Степной кенті шағын ауданындағы №5 80 пәтерлі тұрғын үйді күрделі жөндеу
7375,7
Жарқайың ауданы Державинск қаласының Молодежный шағын ауданындағы жылумен жабдықтау желілерін ағымдағы жөндеу
140000,0
"Коммунсервис" ШЖҚ МКК-ның материалдық-техникалық базасын нығайту
170835,7
Жарқайың ауданы Державинск қаласының көше-жол желісін ағымдағы жөндеу
63500,0
Ақмола облысы, Жарқайың ауданы, Державинск қ. Комсомольская, Ишимская, Жағалау, Смағұлов көшелерін орташа жөндеу
199102,4
Ауданның құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1462,0
Пригородное ауылын дамыту және құрылыс жүргізу схемасын әзірлеу
1462,0
Нысаналы даму трансферттерi
420101,0
оның iшiнде:
Ауданның құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
420101,0
Жарқайың ауданы Шойындыкөл ауылының жер асты су көздерінен сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңарту
257409,4
Жарқайың ауданы Державинск қаласындағы "Молодежный" шағын ауданындағы сексен пәтерлі тұрғын үйге (8 -позиция) абаттандыру және инженерлік желілерің құрылысы
19588,0
Жарқайың ауданы Пятигорское ауылындағы дәрігерлік амбулаторияға инженерлік желілер салу
99063,6
Ақмола облысы, Жарқайың ауданы, Державинск қаласының сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңарту (3-кезек)
40000,0
Жарқайың ауданы Державинск қаласындағы "Молодежный" шағын ауданындағы 80 пәтерлі тұрғын үй құрылысы (8- позиция)
4040,0