О внесений изменений в решение Есильского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 8С-31/2 "О бюджетах города Есиль, поселка Красногорский, сел и сельских округов на 2025-2027 годы"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 6 августа 2025 года № 8С-37/3
В соответствии с пунктом 96 статьи 3 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата "О бюджетах города Есиль, поселка Красногорский, сел и сельских округов на 2025-2027 годы" от 25 декабря 2024 года №8С-31/2 следующие изменения:
в пункте 1:
подпункты 1), 2), 5), 6) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 327449,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 229453 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 1 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5040 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 92955,6 тысяч тенге;
2) затраты – 375172,5 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета –(- 47722,9) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 47722,9 тысяч тенге";
в пункте 2:
подпункты 2), 5), 6) изложить в новой редакции:
"2) затраты –25837,9 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-1425,9) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджет – 1425,9 тысяч тенге".
в пункте 3:
подпункты 2), 5), 6) изложить в новой редакции:
"2) затраты – 30240,1 тысяча тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета –(-4729,1) тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4729,1 тысяча тенге".
в пункте 4:
подпункты 1), 2), 5), 6) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 44875 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11729 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33146 тысяч тенге;
2) затраты – 45612 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-737) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 737 тысяч тенге".
Приложение 1, 13, 34, 37 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Временно осуществляющий полномочия
председателя Есильского районного маслихата Е.Челюбеева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Есильского района
С.Балжанов
6 августа 2025 года
Приложение 1 к решению
Есильского районного маслихата
от 6 августа 2025 года

Есіл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 8С-31/2 "2025-2027 жылдарға арналған Есіл қаласының, Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгеріс еңгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 6 тамыздағы № 8С-37/3 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 96-бабының 3 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Есіл аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Есіл қаласының, Красногорский кентінің, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 8С-31/2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1), 2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 327449,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 229453 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5040 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 92955,6 мың теңге;
2) шығындар – 375172,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-47722,9) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 47722,9 мың теңге".
2 тармақтың:
2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 25837,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-1425,9) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1425,9 мың теңге".
3 тармақтың:
2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 30240,1 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-4729,1) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4729,1 мың теңге".
4 тармақтың:
1), 2), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 44875 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11729 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 33146 мың теңге;
2) шығындар – 45612 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-737) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 737 мың теңге".
Көрсетілген шешімнің 1,13,34,37 қосымшалары осы шешімнің 1,2,3,4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Есіл аудандық мәслихаты төрайымының
өкілеттігін уақытша жүзеге асырушы
Е.Челюбеева
"КЕЛІСІЛДІ"
Есіл ауданының әкімі С.Балжанов
2025 жылғы 6 тамыз
Есіл аудандық мәслихатының
2025 жылғы 6 тамыздағы