О внесении изменений в решение Ерейментауского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 8С-35/2-24 "О бюджетах города Ерейментау, сел и сельских округов на 2025-2027 годы"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2025 года № 8С-48/4-25
Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата "О бюджетах города Ерейментау, сел и сельских округов на 2025-2027 годы" от 25 декабря 2024 года № 8С-35/2-24 следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Ерейментау на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 484 061,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 237 482,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 500,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 244 079,9 тысяч тенге;
2) затраты – 498 429,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -14 367,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14 367,7 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет Еркиншиликского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 417 725,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 845,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 392,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 32,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 400 456,0 тысяч тенге;
2) затраты – 424 225,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 500,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 500,0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Тайбайского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 90 812,8 тысяч тенге, в том числе:

Ерейментау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 8С-35/2-24 "2025-2027 жылдарға арналған Ерейментау қаласының, ауылдардың және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 8С-48/4-25 шешімі
Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ерейментау аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Ерейментау қаласының, ауылдардың және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы №8С-35/2-24 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Ерейментау қаласының бюджеті осы шешімнің 1, 2 және тиісінше 3-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 484 061,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 237 482,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 2 500,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 244 079,9 мың теңге;
2) шығындар – 498 429,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -14 367,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14 367,7 мың теңге.
2. 2025-2027 жылдарға арналған Еркіншілік ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің 4, 5 және тиісінше 6-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 417 725,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 845,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 392,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 32,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 400 456,0 мың теңге;
2) шығындар – 424 225,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 500,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 500,0 мың теңге.
3. 2025-2027 жылдарға арналған Тайбай ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің 7, 8 және тиісінше 9-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 90 812,8 мың теңге, оның ішінде:

приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Ерейментауского районного маслихата М. Абжиков
Приложение 1
к решению Ерейментауского
районного маслихата
от 23 декабря 2025 года
№ 8С-48/4-25
Приложение 1
к решению Ерейментауского
районного маслихата

көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық мәслихатының төрағасы М.Әбжіков
Ерейментау аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 8С-48/4-25 шешіміне
1-қосымша
Ерейментау аудандық
мәслихатының