О внесении изменений в решение Егиндыкольского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 8С26-2 "О бюджетах сельских округов и сел Егиндыкольского района на 2025-2027 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 18 августа 2025 года № 8С32-3
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата "О бюджетах сельских округов и сел Егиндыкольского района на 2025-2027 годы" от 25 декабря 2024 года № 8С26-2 следующие изменения:
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет села Коржинколь на 2025-2027 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 70 461,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 525,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 63 936,0 тысяч тенге;
2) затраты – 71 324,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -863,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 863,4 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 863,4 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет села Егиндыколь на 2025-2027 годы согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 212 808,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 58 564,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 154 244,4 тысяч тенге;
2) затраты – 219 785,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

Егіндікөл аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Егіндікөл ауданы ауылдарының және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 8С26-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 тамыздағы № 8С32-3 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Егіндікөл ауданы ауылдарының және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 8С26-2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
3-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2025-2027 жылдарға арналған Қоржынкөл ауылының бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 70 461,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 525,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 63 936,0 мың теңге;
2) шығындар – 71 324,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -863,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 863,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу –0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 863,4 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. 2025-2027 жылдарға арналған Егіндікөл ауылының бюджеті тиісінше 13, 14, 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 212 808,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 58 564,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 154 244,4 мың теңге;
2) шығындар – 219 785,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -6 976,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 976,7 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 976,7 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет Узынкольского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 22, 23, 24 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 239 012,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 803,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 235 209,7 тысяч тенге;
2) затраты – 239 069,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -56,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 56,5 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 56,5 тысяч тенге.";
приложения 7, 13, 22, 28 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 976,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 976,7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу –0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 976,7 мың теңге.";
8-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"8. 2025-2027 жылдарға арналған Ұзынкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23, 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 239 012,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 803,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 235 209,7 мың теңге;
2) шығындар – 239 069,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -56,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 56,5 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу –0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 56,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7, 13, 22, 28-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 -қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

от 18 августа 2025 года
№ 8С32-3
Приложение 28 к решению
Егиндыкольского районного маслихата
от 25 декабря 2024 года
№ 8С26-2
Целевые трансферты из вышестоящих бюджетов на 2025 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
427 473,8
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета
588,0
в том числе:
Бюджет села Абай
64,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
64,0
Бюджет села Спиридоновка
107,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
107,0
Бюджет села Коржинколь
69,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
69,0
Бюджет села Бауманское
43,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
43,0
Бюджет села Егиндыколь
109,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
109,0
Бюджет села Буревестник
68,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
68,0
Бюджет Алакольского сельского округа
63,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
63,0
Бюджет Узынкольского сельского округа
5,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
5,0
Бюджет Жалманкулакского сельского округа
60,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
60,0
Целевые текущие трансферты из областного бюджета
302 081,0
в том числе:
Бюджет Узынкольского сельского округа
213 174,9
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
213 174,9
Бюджет села Егиндыколь
38 906,1
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
38 906,1
Бюджет села Коржинколь
50 000,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
50 000,0
Целевые текущие трансферты из районного бюджета

2025 жылғы 18 тамыздағы
№ 8С32-3 шешіміне
4 қосымша
Егіндікөл аудандық
мәслихатының
2024 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 8С26-2 шешіміне
28 қосымша
2025 жылға арналған жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы трансферттер
Атауы
Сома,
мың теңге
Барлығы
427 473,8
Республикалық бюджеттің нысаналы ағымдағы трансферттері
588,0
оның iшiнде:
Абай ауылының бюджеті
64,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
64,0
Спиридоновка ауылының бюджеті
107,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
107,0
Қоржынкөл ауылының бюджеті
69,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
69,0
Бауман ауылының бюджеті
43,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
43,0
Егіндікөл ауылының бюджеті
109,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
109,0
Буревестник ауылының бюджеті
68,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
68,0
Алакөл ауылдық округінің бюджеті
63,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
63,0
Ұзынкөл ауылдық округінің бюджеті
5,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
5,0
Жалманқұлақ ауылдық округінің бюджеті
60,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыруға
60,0
Облыстық бюджеттің нысаналы ағымдағы трансферттері
302 081,0
оның iшiнде:
Ұзынкөл ауылдық округінің бюджеті
213 174,9
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
213 174,9
Егіндікөл ауылының бюджеті
38 906,1
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
38 906,1
Қоржынкөл ауылының бюджеті
50 000,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
50 000,0
Аудандық бюджеттің нысаналы ағымдағы трансферттері