О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 8С-26/11 "О бюджете Никольского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 12 декабря 2025 года № 8С-35/5
Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата "О бюджете Никольского сельского округа на 2025-2027 годы" от 25 декабря 2024 года № 8С-26/11 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Никольского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 88 900,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 146,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7,4 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 83746,0 тысяч тенге;
2) затраты – 89 760,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -860,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 860,5 тысяч тенге.";
приложение 1 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.

Бұланды аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 8С-26/11 "2025-2027 жылдарға арналған Никольск ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2025 жылғы 12 желтоқсандағы № 8С-35/5 шешімі
Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Никольск ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 8С-26/11 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Никольск ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 88 900,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 146,6 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 7,4 мың теңге;
трансферттер түсімі – 83 746,0 мың теңге;
2) шығындар – 89 760,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -860,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 860,5 мың теңге.";
жоғарыда көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.