О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № 8С-26/8 "О бюджете Капитоновского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 12 декабря 2025 года № 8С-35/4
Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата "О бюджете Капитоновского сельского округа на 2025-2027 годы" от 25 декабря 2024 года № 8С-26/8 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Капитоновского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 464,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 605,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 844,0 тысячи тенге;
2) затраты – 33 599,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

Бұланды аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 8С-26/8 "2025-2027 жылдарға арналған Капитоновка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2025 жылғы 12 желтоқсандағы № 8С-35/4 шешімі
Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Капитоновка ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 8С-26/8 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Капитоновка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 464,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 605,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14,8 мың тенге;
трансферттер түсімі – 20 844,0 мың теңге;
2) шығындар – 33 599,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -3 135,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 135,8 тысяч тенге.";
приложение 1 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Буландынского районного маслихата Н. Сексенов
Приложение
к решению Буландынского районного маслихата
от 12 декабря 2025 года

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 135,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 135,8 мың теңге.";
жоғарыда көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешiм 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Бұланды аудандық мәслихатының төрағасы Н.Сексенов
Бұланды аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 12 желтоқсандағы