О признании утратившим силу решение Буландынского районного маслихата от 27 июня 2023 года № 8С-6/4 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Буландынского районного маслихата"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 22 октября 2025 года № 8С-33/6
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Буландынского районного маслихата от 27 июня 2023 года № 8С-6/4 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Буландынского районного маслихата".
2. Настоящее решение вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Исполняющий обязанности
председателя районного маслихата
А. Кенжегалиев

Бұланды аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 маусымдағы № 8С-6/4 "Бұланды аудандық мәслихат аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау Әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2025 жылғы 22 қазандағы № 8С-33/6 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 маусымдағы № 8С-6/4 "Бұланды аудандық мәслихат аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау Әдістемесін бекіту туралы".
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасының міндетін атқарушы А.Кенжеғалиев