О бюджете Узункольского сельского округа на 2026-2028 годы
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2025 года № 8С-46-13
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 4 настоящего решения.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 7, пунктом 1 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Узункольского сельского округа на 2026 – 2028 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 23231 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12380 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
специальные поступления - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10851 тысяч тенге;
2) затраты – 23231 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

2026-2028 жылдарға арналған Ұзынкөл ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 желтоқсандағы № 8С-46-13 шешімі
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 4-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 7 бабы 1-тармағының 4) тармақшасына, 91 бабы 1-тармағының, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұзынкөл ауылдық округінің 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23231 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12380 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
арнаулы түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері –10851 мың теңге;
2) шығындар – 23231 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета - 0 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
2. Учесть, что в объеме бюджета Узункольского сельского округа на 2026 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 12380 тысячи тенге.
3. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета Узункольского сельского округа на 2026 год, согласно приложению 4.

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) - 0 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
2. 2026 жылға арналған Ұзынкөл ауылдық округінің бюджеті көлемінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар 12380 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
3. 2026 жылға арналған Ұзынкөл ауылдық округінің бюджетің атқару процесінде секвестре жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі, 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.