Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Астраханского района
Постановление акимата Астраханского района Акмолинской области от 23 сентября 2025 года № А-9/204
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 4 настоящего постановления.
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", акимат Астраханского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Астраханского района, согласно приложениям 1,2 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановления акимата Астраханского района, согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Астраханского района Оспанову Г.Е.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2026 года.
Аким района Т. Ерсеитов
"СОГЛАСОВАНО" М. Кукетаев
Руководитель Республиканского
Государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Астраханскому району
Департамента государственных
доходов по Акмолинской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов Республики
Казахстан"
Руководитель отдела Астраханского К. Жумабаев
района филиала некомерческого
акционерного общества
"Государственная корпорация"
"Правительство для граждан"
по Акмолинской области
Приложение – 1
к постановлению акимата
Астраханского района
от "__" _______2025 года
№ _________
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Астраханского района
Номер зон
Месторасположение объекта налогообложения
Коэффициенты зонирования
с. Астраханка
I
улица Аль Фараби 23, 25, 29, 31, 35, 37, 38, 40, 40/1, 41, 42,46б, 47, 47/1, 55, 57, 57а, 57/1, 57/2, 61, 61/10, 63; улица Ибрая Алтынсарина 35, 37, 39, 41, 43, 45, 45а, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 69, 69/1, 71; улица Мухтара Ауезова 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36а, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 58, 64, 66, 68, 70, 70а, 76; улица Нурмухамбета Жазина 3, 6, 7, 8, 9, 10; переулок 8 Марта 4, 5, 6; переулок Кабдоллы Арсекеева 3, 4, 5, 6, 6/3, 7, 7а, 9; улица Абылайхана 41, 41а, 41/1, 41/2, 41/3, 41/4, 41/6, 41/7, 41/8, 41/9, 41/10, 41/11, 41/12, 41/13, 43, 49; улица Ахмета Байтурсынова 24, 26, 27, 28, 31; переулок Совхозный 3, 4, 5, 5а, 6, 7; переулок Интернациональный 6, 8, 14.
1,95
II
улица Аль Фараби 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75а, 77, 79, 80, 80б, 81, 82, 86, 87, 91, 92а, 93, 94, 95, 96, 96а, 98, 100; улица Абылайхана 70, 72, 74, 80, 82, 82а, 84, 86; улица Жапархана Асаинова 28, 28а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 45, 47, 49, 51, 51а, 53; улица Мира 21, 23, 25, 27, 27 корпус 1, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 53, 54, 56, 56а, 56б, 58, 60, 60а, 60г; улица Панфилова 24, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 46, 48; улица Курмангазы 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 39, 40, 42, 44; улица Стадионная 46,48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 61, 62, 62а, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77а; улица Бостандык 23, 29; улица Ибрая Алтынсарина 75, 77, 81, 83, 87, 89; улица Мухтара Ауезова 82, 84, 87, 88, 92, 98, 100, 106, 108, 110; улица Сакена Сейфуллина 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15.
2,0
III

Астрахан ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 23 қыркүйектегі № А-9/204 қаулысы
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі – осы қаулының 4-тармағымен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексінің 529-бабы 6-тармағына сәйкес, Астрахан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Астрахан ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері осы қаулының 1, 2 - қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес, Астрахан ауданы әкімдігінің қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астрахан ауданы әкімінің орынбасары Ғ. Е. Оспановаға жүктелсін.
4. Осы қаулы 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкім Т.Ерсейітов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасының Қаржы
Министрлігі мемлекеттік кірістер
Комитетінің Ақмола облысы бойынша
мемлекеттік кірістер Департаментінің
Астрахан ауданы бойынша мемлекеттік
кірістер Басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
М.Кукетаев
"Азаматтарға арналған Үкімет"
мемлекеттік копорациясы"
коммерциялық емес акционерлік
қоғамының Ақмола облысы
бойынша филиалының Астрахан
аудандық бөлімінің басшысы
Қ. Жұмабаев
Астрахан ауданы әкімдігінің
2025 жылғы 23 қыркүйектегі
№ А-9/204 қаулысына
1- қосымша
Астрахан ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
Аймақтар нөмірі
Салық салу объектісінің орналасқан жері
Аймаққа бөлу коэффициенттері
Астрахан ауылы.
I
Әл Фараби көшесі 23, 25, 29, 31, 35, 37, 38, 40, 40/1, 41, 42, 46б, 47, 47/1, 55, 57, 57а, 57/1, 57/2, 61, 61/10, 63; Ыбырай Алтынсарин көшесі 35, 37, 39, 41, 43, 45, 45а, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 69, 69/1, 71; Мұқтар Әуезов көшесі 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36а, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 58, 64, 66, 68, 70, 70а, 76; Нұрмұхамбет Жазин көшесі 3, 6, 7, 8, 9, 10; 8 Марта тұйық көшесі 4, 5, 6; Қабдолла Әрсекеев тұйық көшесі 3, 4, 5, 6, 6/3, 7, 7а, 9; Абылайхан көшесі 41, 41а, 41/1, 41/2, 41/3, 41/4, 41/6, 41/7, 41/8, 41/9, 49/10, 41/11, 41/12, 41/13, 43, 49; Ахмет Байтұрсынов көшесі 24, 26, 27, 28, 31; Совхозный тұйық көшесі 3, 4, 5, 5а, 6, 7; Интернациональный тұйық көшесі 6, 8, 14.
1,95
II
Әл Фараби көшесі 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 75а, 77, 79, 80, 80б, 81, 82, 86, 87, 91, 92а, 93, 94, 95, 96, 96а, 98, 100; Абылайхан көшесі 70, 72, 74, 80, 82, 82а, 84, 86; Жапархан Асайынов көшесі 28, 28а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 45, 47, 49, 51, 51а, 53; Мир көшесі 21, 23, 25, 27, 27 1 корпус, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 53, 54, 56, 56а, 56б, 58, 61,60, 60а, 60г; Панфилов көшесі 24, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 40а, 41, 42, 43, 44, 46, 48; Құрманғазы көшесі 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 39, 40, 42, 44; Стадионная көшесі 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 61, 62, 62а, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 77а; Бостандық көшесі 23, 29; Ыбырай Алтынсарин көшесі 75, 77, 81, 83, 87, 89; Мұқтар Әуезов көшесі 82, 84, 87, 88, 92, 98, 100, 106, 108, 110; Сәкен Сейфуллин көшесі 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15.
2,0
III

улица Аль Фараби 89, 99, 101; улица Мухтара Ауезова 107, 107а, 107б, 107в, 109, 109а, 109б, 109в, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 133а, 133б, 133в; улица Богенбая Батыра 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 56; улица Курмангазы 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56; улица Панфилова 49, 49а, 50а, 52, 54, 55, 56, 58, 60, 66; улица Жапархана Асаинова 44, 46, 52, 54, 57, 59; улица Мира 43, 45, 49, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 76, 129; улица Победы 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72а, 73, 74, 75, 76, 76а, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 90, 91, 93, 95, 97, 97а, 99, 101; улица Абылайхана 88, 90, 92, 96, 102, 102а; улица Пушкина 21, 21а, 21в, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 33, 34, 35, 37, 39, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 55а, 57, 59, 61, 61/1; улица Молодежная 2, 2а, 4, 4а, 5, 6, 6а, 8, 8а, 8б, 9, 10, 10а, 11, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 37а, 39, 39а, 41, 41а, 43, 45; улица Достык 70, 70а, 72, 72а, 74, 76, 78, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 104а, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 117, 119, 121, 125, 125а, 125б, 127; улица Сакена Сейфуллина 19, 20, 20а, 22а.
1,75
IV
улица Аль Фараби 1, 2, 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36/1; улица Мухтара Ауезова 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 7, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41а, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 79, 81, 93, 95, 99, 101, 104; улица Ибрая Алтынсарина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26/1, 27, 29, 31, 33; переулок Речной 3, 4, 6, 7, 11, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 23; переулок Школьный 4, 5, 6, 7, 13, 14, 19, 21, 23, 25; переулок Интернациональный 5, 13, 15, 17, 20; переулок Совхозный 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; переулок 8 Марта 11, 12, 13; переулок Кабдоллы Арсекеева 10, 10а, 10б, 12, 15, 18, 18а, 19, 20, 22; улица Нурмухамбета Жазина 11, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 24, 25, 26, 26а, 26б, 26б корпус 1, 27, 28, 28 корпус 1, 28б, 28в, 29, 30, 32, 34, 36а, 38; улица Ахмета Байтурсынова 36, 36/1, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 57; улица Достык 1, 1а, 1б, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 53, 56, 58, 58а, 59, 61, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77; улица Богенбая Батыра 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6; улица Бауржана Момышулы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45; улица Гагарина 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 37, 39, 41; улица Победы 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28 корпус1, 29, 31, 35, 35а; улица 9 Мая 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15; улица Каиыржана Жаганова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; улица Магжана Жумабаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 21; улица Пушкина 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 8а, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20.
2,1
V

Әл Фараби көшесі 89, 99, 101; Мұқтар Әуезов көшесі 107, 107а, 107б, 107в, 109, 109а, 109б, 109в, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 133а, 133б, 133в; Бөгенбай Батыр көшесі 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 56; Құрманғазы көшесі 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56; Панфилов көшесі 49, 49а, 50а, 52, 54, 55, 56, 58, 60, 66; Жапархан Асайынов көшесі 44, 46, 52, 54, 57, 59; Мир көшесі 43, 45, 49, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 76, 129; Победа көшесі 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72а, 73, 74, 75, 76, 76а, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 90, 91, 93, 95, 97, 97а, 99, 101; Абылайхан көшесі 88, 90, 92, 96, 102, 102а; Пушкин көшесі 21, 21а, 21в, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 33, 34, 35, 37, 39, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 55а, 57, 59, 61, 61/1; Молодежная көшесі 2, 2а, 4, 4а, 5, 6, 6а, 8, 8а, 8б, 9, 10, 10а, 11, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 37а, 39, 39а, 41, 41а, 43, 45; Достық көшесі 70, 70а, 72, 72а, 74, 76, 78, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 104а, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 117, 119, 121, 125, 125а, 125б, 127; Сәкен Сейфуллин көшесі 19, 20, 20а, 22а.
1,75
IV
Әл Фараби көшесі 1, 2, 3, 3а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36/1; Мұқтар Әуезов көшесі 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 7, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41а, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 75, 79, 81, 93, 95, 99, 101, 104; Ыбырай Алтынсарин көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26/1, 27, 29, 31, 33; Речной тұйық көшесі 3, 4, 6, 7, 11, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 23; Школьный тұйық көшесі 4, 5, 6, 7, 13, 14, 19, 21, 23, 25; Интернациональный тұйық көшесі 5, 13, 15, 17, 20; Совхозный тұйық көшесі 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; 8 Марта тұйық көшесі 11, 12, 13; Қабдолла Әрсекеев тұйық көшесі 10, 10а, 10б, 12, 15, 18, 18а, 19, 20, 22; Нұрмұхамбет Жазин көшесі 11, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 24, 25, 26, 26а, 26б, 26б корпус1, 27, 28, 28 корпус 1, 28б, 28в, 29, 30, 32, 34, 36а, 38; Ахмет Байтұрсынов көшесі 36, 36/1, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 57; Достық көшесі 1, 1а, 1б, 2, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40а, 41, 45, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 53, 56, 58, 58а, 59, 61, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77; Бөгенбай Батыр көшесі 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6; Бауыржан Момышұлы көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45; Гагарин көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 37, 39, 41; Победа көшесі 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28 корпус 1, 29, 31, 33, 35, 35а; 9 Май көшесі 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15; Қайыржан Жағанов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; Мағжан Жұмабаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 21; Пушкин көшесі 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 7, 8а, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20.
2,1
V

улица Ибрая Алтынсарина 20, 28/1, 28/2, 28д, 30, 32, 32/1, 36, 38а, 40, 50, 52, 54, 58, 60, 62; улица Ахмета Байтурсынова 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21; улица Абылайхана 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16,17а, 18, 20, 22, 23, 25, 26, 27, 29, 29а, 31, 32, 32а, 34, 34а, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52а, 53, 54, 54а, 55, 56, 56а, 57, 57а, 57б, 58, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 66, 68, 71, 75, 75а, 77, 77а, 79; улица Жапархана Асаинова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 16а, 17, 17а, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 27, 29, 31; улица Бостандык 2, 3, 4, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 14б, 16, 17, 26; улица Панфилова 1, 1/1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 25; улица Курмангазы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17; улица Мира 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40; улица Стадионная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59; улица Сакена Сейфуллина 1, 2, 3, 4, 5; улица Даулеткерея 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27в, 27д; улица Амангельды Иманова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18; улица Маншук Маметовой 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17; улица Комарова 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16; улица Абая Кунанбаева 2, 4, 6, 8, 10; улица Маяковского 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 4а, 4б, 4в, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 19; улица Есильская 1, 2, 2а, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 17; улица Набережная 2, 3, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15; улица Лукавского 1, 1а, 1б, 1в, 3, 5, 7, 9, 11.
1,7
VI
улица МТФ Васильевка 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 16, 17, 19; улица СТФ Васильевка 1, 2, 3.
1,4
Приложение – 2
к постановлению акимата
Астраханского района
от "__" _______2025 года
№ _________
Коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Астраханского района
Номер зон
Месторасположение объекта налогообложения
Коэффициенты зонирования
I
село Жалтыр, Жалтырский сельский округ.
2,0
село Новочеркасское, Новочеркасский сельский округ.
1,85
село Старый Колутон, Староколутонский сельский округ.
1,75
II
село Зеленое, Есильский сельский округ.
1,85
село Петровка, Николаевский сельский округ.
1,85
село Жана-Турмыс, Кызылжарский сельский округ.
1,85
село Жарсуат, Жалтырский сельский округ.
1,75
село Ондирис, Новочеркасский сельский округ.

Ыбырай Алтынсарин көшесі 20, 28/1, 28/2, 28д, 30, 32, 32/1, 36, 38а, 40, 50, 52, 54, 58, 60, 62; Ахмет Байтұрсынов көшесі 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21; Абылайхан көшесі 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17а, 18, 20, 22, 23, 25, 26, 27, 29, 29а, 31, 32, 32а, 34, 34а, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52а, 53, 54, 54а, 55, 56, 56а, 57, 57а, 57б, 58, 59, 60, 61, 62, 62а, 63, 66, 68, 71, 75, 75а, 77, 77а, 79; Жапархан Асайынов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 15, 15а, 16, 16а, 17, 17а, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 27, 29, 31; Бостандық көшесі 2, 3, 4, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 14б, 16, 17, 26; Панфилов көшесі 1, 1/1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 13а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 25; Құрманғазы көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17; Мир көшесі 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40; Стадионная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59; Сәкен Сейфуллин көшесі 1, 2, 3, 4, 5; Дәулеткерей көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27в, 27д; Амангелді Иманов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18; Мәншүк Мәметова көшесі 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17; Комаров көшесі 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 7а , 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16; Абай Құнанбаев көшесі 2, 4, 6, 8, 10; Маяковский көшесі 1, 1а, 1б, 2, 3, 4, 4а, 4б, 4в, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 19; Есіл көшесі 1, 2, 2а, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 17; Набережная көшесі 2, 3, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15; Лукавский көшесі 1, 1а, 1б, 1в, 3, 5, 7, 9, 11.
1,7
VI
МТФ Васильевка көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 16, 17, 19; СТФ Васильевка көшесі 1, 2, 3.
1,4
Астрахан ауданы әкімдігінің
2025 жылғы 23 қыркүйектегі
№ А-9/204 қаулысына
2 - қосымша
Астрахан ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
Аймақтар нөмірі
Салық салу объектісінің орналасқан жері
Аймаққа бөлу коэффициенттері
I
Жалтыр ауылы, Жалтыр ауылдық округі.
2,0
Новочеркасс ауылы, Новочеркасск ауылдық округі.
1,85
Старый Колутон ауылы, Старый Колутон ауылдық округі.
1,75
II
Зеленое ауылы, Есіл ауылдық округі.
1,85
Петровка ауылы, Николаев ауылдық округі.
1,85
Жаңатұрмыс ауылы, Қызылжар ауылдық округі.
1,85
Жарсуат ауылы, Жалтыр ауылдық округі.
1,75
Өндіріс ауылы, Новочеркасск ауылдық округі.

село Жалтыр, улица Mәлік Ғабдуллин, дома № 51 - 58, Жалтырский сельский округ.
1,15
Приложение – 3
к постановлению акимата
Астраханского района
от "__" _______2025 года
№ _________
Перечень некоторых постановлений акима Астраханского района утративших силу
1. Постановление акимата Астраханского района "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Астраханского района" от 30 ноября 2020 года № 241 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8211);
2. Постановление акимата Астраханского района "О внесении изменения в постановление акимата Астраханского района от 30 ноября 2020 года № 241 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Астраханского района" от 3 марта 2021 года № 58 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8374);
3. Постановление акимата Астраханского района "О внесении изменений в постановление акимата Астраханского района от 30 ноября 2020 года № 241 "Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в населенных пунктах Астраханского района" от 21 ноября 2021 года № А-11/245 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8648-03).

Жалтыр ауылы, Мәлік Ғабдуллин көшесі, № 51-58 үйлер, Жалтыр ауылдық округі.
1,15
Астрахан ауданы әкімдігінің
2025 жылғы 23 қыркүйектегі
№ А-9/204 қаулысына
3 - қосымша
Астрахан ауданы әкімдігінің кейбір күші жойылған қаулыларының тізбесі
1. "Астрахан ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" Астрахан ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 30 қарашадағы № 241 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8211 болып тіркелген);
2. "Астрахан ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" Астрахан ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 30 қарашадағы № 241 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2021 жылғы 3 наурыздағы № 58 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8374 болып тіркелген);
3. "Астрахан ауданының елді мекендерінде салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы" Астрахан ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 30 қарашадағы № 241 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2021 жылғы 21 қарашадағы № А-11/245 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8648-03 тіркелген).