О внесении изменений в решение Астраханского районного маслихата от 20 декабря 2024 года №8С-31-3 "О бюджете Астраханского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 30 сентября 2025 года № 8С-42-3
Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Астраханского районного маслихата "О бюджете Астраханского сельского округа на 2025-2027 годы" от 20 декабря 2024 года №8С-31-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №205397) следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Астраханского сельского округа на 2025 – 2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 151474,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 151374,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 100 тысяч тенге;
2) затраты – 168616,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты -0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов -0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -17142 тысяч тенге;

Астрахан аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 8С-31-3 "2025-2027 жылдарға арналған Астрахан ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2025 жылғы 30 қыркүйектегі № 8С-42-3 шешімі
Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Астрахан аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған. Астрахан ауылдық округінің бюджет туралы" 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 8С-31-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 205397 тіркелген) шешіміне өзгерістер енгізілсін:
1 тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Астрахан ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 151474,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 151374,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 100 мың теңге;
2) шығындар – 168616,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -17142 мың теңге;