О внесении изменений в решение Астраханского районного маслихата от 20 декабря 2024 года № 8С-31-12 "О бюджете Первомайского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 30 июня 2025 года № 8С-39-9
Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата "О бюджете Первомайского сельского округа на 2025-2027 годы" от 20 декабря 2024 года № 8С-31-12 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 191608) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Первомайского сельского округа на 2025 – 2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 39540,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 33439,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 305,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5796,0 тысяч тенге;
2) затраты – 49087,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты -0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов -0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 9547,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9547,1 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Астраханского районного маслихата М.Қожахмет
Приложение 1 к решению
Астраханского районного
маслихата

Астрахан аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № № 8С-31-12 "2025-2027 жылдарға арналған Первомай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2025 жылғы 30 маусымдағы № 8С-39-9 шешімі
Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Первомай ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 8С-31-12 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 191608 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Первомай ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39540,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 33439,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 305,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5796,0 мың теңге;
2) шығындар – 49087,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 9547,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9547,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы, осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық мәслихатының төрағасы М.Қожахмет
Астрахан аудандық
мәслихатының