О бюджете Сергеевского сельского округа на 2026-2028 годы
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 18 декабря 2025 года № 8С 34/15
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 7 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Сергеевского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 040 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 791 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 21 729 тысяча тенге;
2) затраты – 28 040 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.

2026-2028 жылдарға арналған Сергеевка ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 8С 34/15 шешімі
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 7-бабының 1-тармағына 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Сергеевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 040 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 791 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 21 729 мың теңге;
2) шығындар – 28 040 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.

2. Учесть в бюджете Сергеевского сельского округа на 2026 год объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Сергеевского сельского округа в сумме 21 729 тысяча тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Атбасарского районного маслихата Н. Рахимов
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного маслихата
от 18 декабря 2025 года
№ 8С 34/15
Бюджет Сергеевского сельского округа на 2026 год
Категория
Сумма, тысячи тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

2. 2026 жылға арналған Сергеевка ауылдық округінің бюджетінде, аудандық бюджеттен Сергеевка ауылдық округінің бюджетіне берiлетiн 21 729 мың теңге сомада бюджеттік субвенцияның көлемі қарастырылғаны ескерілсін.
3. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар аудандық мәслихатының төрағасы Н.Рахимов
Атбасар аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 18 желтоқсандағы
№ 8С 34/15 шешіміне
1-қосымша
2026 жылға арналған Сергеевка ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сома,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер