О внесении изменений в решение Атбасарского районного маслихата от 23 декабря 2024 года № 8С 24/7 "О бюджете Макеевского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 18 декабря 2025 года № 8С34/10
Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата "О бюджете Макеевского сельского округа на 2025-2027 годы" от 23 декабря 2024 года № 8С 24/7 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Макеевского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 334,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 051,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 469,5 тысяч тенге;
специальные поступления;
поступления трансфертов – 19 813,7 тысяч тенге;
2) затраты – 31 351,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 016,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 016,7 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

Атбасар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 8С 24/7"2025-2027 жылдарға арналған Макеевка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 17 желтоқсандағы № 8С34/10 шешімі
Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Макеевка ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 8С 24/7 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Макеевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 334,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 551,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 469,5 мың теңге;
арнаулы түсімдер;
трансферттер түсімі – 20 313,7 мың теңге;
2) шығындар – 31 351,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 016,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –1 016, 7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;