О внесении изменений и дополнения в решение Атбасарского районного маслихата от 23 декабря 2024 года № 8С 24/10 "О бюджете Покровского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 17 октября 2025 года № 8С 32/12
Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата "О бюджете Покровского сельского округа на 2025-2027 годы" от 23 декабря 2024 года № 8С 24/10 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Покровского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 775,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 588,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 23,3 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 28 163,9 тысячи тенге;
2) затраты – 39 461,5 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -685,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 685,6 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

Атбасар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 8С 24/10 "2025-2027 жылдарға арналған Покровка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 17 қазандағы № 8С 32/12 шешімі
Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Покровка ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 8С 24/10 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Покровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38 775,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 588,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 23,3 мың теңге;
трансферттер түсімі – 28 163,9 мың теңге;
2) шығындар – 39 461,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -685,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 685,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;