О внесении изменений и дополнения в решение Атбасарского районного маслихата от 23 декабря 2024 года № 8С 24/12 "О бюджете Сепеевского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 24 июня 2025 года № 8С 29/13
Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата "О бюджете Сепеевского сельского округа на 2025-2027 годы" от 23 декабря 2024 года № 8С 24/12 следующие изменения и дополнения:
преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии с подпунктом 4 пункта 1 статьи 7 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:";
пукт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Сепеевского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1,2,3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 54 941,0 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 012,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 41 929,0 тысяч тенге;
2) затраты – 56976,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 035,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 035,2 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 035,2 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 1.2:
"1.2. Учесть,что в бюджете Сепеевского сельского округа на 2025год предусмотрены целевые трансферты из вышестоящих бюджетов,согласно приложению 4":
приложение 1,4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1,2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Атбасарского районного маслихата Н.Рахимов
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного
маслихата

Атбасар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 8С 24/12 "2025-2027 жылдарға арналған Сепе ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 маусымдағы № 8С 29/13 шешімі
Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Сепе ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 8С 24/12 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
кіріспе жаңа редакцияда баяндалсын:
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 7-бабы 1-тармағының 4-тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
1-тармақ жаңа редакцияда жасылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Сепе ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 54 941,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 012,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 41 929,0 мың теңге;
2) шығындар – 56976,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 035,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 035,2 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 035,2 мың теңге.";
1.2. тармақпен толықтырылсын;
"1.2. Сепе ауылдық округінің 2025 жылға арналған бюджетінде 4-қосымшаға сәйкес, жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін";
көрсетілген шешімнің 1,4-қосымшалары осы шешімнің 1,2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар аудандық мәслихатының төрағасы Н.Рахимов
Атбасар аудандық
мәслихатының