О бюджете сельского округа Акана Курманова на 2026-2028 годы
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 17 декабря 2025 года № 8С 34/5
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 7 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Акана Курманова на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 143 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 018 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
специальные поступления – 0 тенге;
поступления трансфертов – 23 125 тысячи тенге;
2) затраты – 33 143 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.

2026-2028 жылдарға арналған Ақан Құрманов ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 17 желтоқсандағы № 8С 34/5 шешімі
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 3-тармағымен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 7-бабының 1-тармағының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026-2028 жылдарға арналған Ақан Құрманов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33 143 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 018 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
арнайы келгендер– 0 теңге;
трансферттер түсімі – 23 125 мың теңге;
2) шығындар – 33 143 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.

2. Учесть в бюджете сельского округа Акана Курманова на 2026 год объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет сельского округа Акана Курманова в сумме 23 125 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель Атбасарского районного маслихата Н.Рахимов
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного маслихата
от 18 декабря 2025 года
№ 8С 34/5
Бюджет сельского округа Акана Курманова на 2026 год
Категория
Сумма, тысячи тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

2. 2026 жылға арналған Ақан Құрманов ауылдық округінің бюджетінде, аудандық бюджеттен Ақан Құрманов ауылдық округінің бюджетіне берiлетiн 23 125 мың теңге сомада бюджеттік субвенцияның көлемі қарастырылғаны ескерілсін.
3. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар аудандық мәслихатының төрағасы Н.Рахимов
Атбасар аудандық
мәслихатының
2025 жылғы 18 желтоқсандағы
№ 8С 34/5 шешіміне
1-қосымша
2026 жылға арналған Ақан Құрманов ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сома,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер