О внесении изменений и дополнения в решение Атбасарского районного маслихата от 23 декабря 2024 года № 8С 24/5 "О бюджете сельского округа Бастау на 2025-2027 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 24 июня 2025 года № 8С 29/6
Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата "О бюджете сельского округа Бастау на 2025-2027 годы" от 23 декабря 2024 года № 8С 24/5 следующие изменения и дополнение:
преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии с подпунктом 4 пункта 1 статьи 7 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Бастау на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 902,5 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 340,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 22 562,5 тысячи тенге;
2) затраты – 28 122,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -219,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 219,7 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 219,7 тысяч тенге;";
дополнить пунктом 1.2.:
"1.2. Учесть, что в бюджете сельского округа Бастау на 2025 год предусмотрены целевые трансферты из вышестоящих бюджетов, согласно приложению 4";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
дополнить приложением 4 согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель Атбасарского районного маслихата Н.Рахимов
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного
маслихата

Атбасар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 8С 24/5 "2025-2027 жылдарға арналған Бастау ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2025 жылғы 24 маусымдағы № 8С 29/6 шешімі
Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Бастау ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 8С 24/5 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
кіріспе жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 7-бабы 1-тармағының 4-тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Бастау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 902,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 340,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 22 562,5 мың теңге;
2) шығындар – 28 122,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -219,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 219,7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 219,7 мың теңге;";
1.2. тармағымен толықтырылсын:
"1.2. 2025 жылға арналған Бастау ауылдық округінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес, қарастырылғаны ескерілсін";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес 4-қосымшасымен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар аудандық мәслихатының төрағасы Н.Рахимов
Атбасар аудандық
мәслихатының