О понижении ставки налогов по специальному налоговому режиму на основе упрощенной декларации в Аршалынском районе
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 21 ноября 2025 года № 43/2
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии со статьей 726 Налогового кодекса Республики Казахстан, Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки, установленной частью первой статьи 726 Налогового кодекса Республики Казахстан по специальному налоговому режиму на основе упрощенной декларации с 4 % до 2 % на территории Аршалынского района.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель районного маслихата А. Балташев

Аршалы ауданында оңайлатылған декларация негізінде арнаулы салық режимі бойынша салықтар мөлшерлемесін төмендету туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2025 жылғы 21 қарашадағы № 43/2 шешімі
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 2-тармағымен.
Қазақстан Республикасы Салық кодексінің 726-бабына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жеңілдетілген декларация негізінде арнайы салық режимі бойынша Қазақстан Республикасы Салық кодексінің 726-бабының бірінші бөлігінде белгіленген мөлшерлеменің мөлшері Аршалы ауданының аумағында 4% - дан 2% - ға дейін төмендетілсін.
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Аудандық мәслихатының төрағасы Ә.Балташев