О внесении изменений в решение Аккольского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № С 34-9 "О бюджете села Азат Аккольского района на 2025-2027 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 2 декабря 2025 года № С 50-9
Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № С 34-9 "О бюджете села Азат Аккольского района 2025-2027 годы", следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Азат Аккольского района на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 714,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 764,4 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала – 417,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 532,1 тысяч тенге;
2) затраты – 29 404,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -690,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 690,2 тысяч тенге.";

Ақкөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № С 34-9 "Ақкөл ауданы Азат ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 2 желтоқсандағы № С 50-9 шешімі
Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақкөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № С 34-9 "Ақкөл ауданы Азат ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ақкөл ауданы Азат ауылының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған бюджеті келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 714,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 764,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 417,6 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 20 532,1 мың теңге;
2) шығындар – 29 404,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -690,2 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 690,2 мың теңге.";