О внесении изменений и дополнения в решение Аккольского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № С 34-6 "О бюджете Новорыбинского сельского округа Аккольского района на 2025-2027 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 2 декабря 2025 года № С 50-7
Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата "О бюджете Новорыбинского сельского округа Аккольского района на 2025-2027 годы" от 25 декабря 2024 года № С 34-6, следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Новорыбинского сельского округа Аккольского района на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 015,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 466,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 332,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28 216,4 тысяч тенге;
2) затраты – 37 373,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 358,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 358,1 тысяч тенге.";
приложение 1 изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему решению;

Ақкөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № С 34-6 "2025-2027 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Новорыбин ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 2 желтоқсандағы № С 50-7 шешімі
Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақкөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № С 34-6 "2025-2027 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Новорыбин ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Новорыбин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 015,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 466,7 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 332,3 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 28 216,4 мың теңге;
2) шығындар – 37 373,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -1 358,1 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1 358,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;