О внесении изменений в решение Аккольского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № С 34-5 "О бюджете Карасайского сельского округа Аккольского района на 2025-2027 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 2 декабря 2025 года № С 50-6
Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата от 25 декабря 2024 года № С 34-5 "О бюджете Карасайского сельского округа Аккольского района 2025-2027 годы", следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карасайского сельского округа на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 252,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 280,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27 972,3 тысяч тенге;
2) затраты – 52 134,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -14 882,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14 882,0 тысяч тенге.";

Ақкөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № С 34-5 "2025-2027 жылдарға арналған Ақкөл ауданының Қарасай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 2 желтоқсандағы № С 50-6 шешімі
Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақкөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № С 34-5 "2025-2027 жылдарға арналған Ақкөл ауданының Қарасай ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарасай ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға арналған бюджеті келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 252,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 280,5 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 27 972,3 мың теңге;
2) шығындар – 52 134,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -14 882,0 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 14 882,0 мың теңге.";