О внесении изменений в решение Аккольского районного маслихата № С 34-1 от 25 декабря 2024 года "О бюджете города Акколь Аккольского района на 2025-2027 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 2 декабря 2025 года № С 50-2
Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата "О бюджете города Акколь Аккольского района 2025-2027 годы" от 25 декабря 2024 года № С 34-1, следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Акколь Аккольского района на 2025-2027 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 784 745,4 тысяч тенге, в том числе;
налоговые поступления – 370 588,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 59 417,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 354 738,8 тысяч тенге:
2) затраты – 873 507,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -88 761,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 88 761,7 тысяч тенге.";

Ақкөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № С 34-1 "2025-2027 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Ақкөл қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2025 жылғы 2 желтоқсандағы № С 50-2 шешімі
Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақкөл аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № С 34-1 "2025-2027 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Ақкөл қаласының бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Ақкөл ауданы Ақкөл қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 784 745,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 370 588,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 59 417,8 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 354 738,8 мың теңге;
2) шығындар – 873 507,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -88 761,7 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 88 761,7 мың теңге.

846,2
Освещение улиц населенных пунктов
17 447,0
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
4 500,0
Организация водоснабжения населенных пунктов
12 000,0
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
60 000,0
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
259 945,6

846,2
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
17 447,0
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
4 500,0
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
12 000,0
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
60 000,0
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
259 945,6