О понижении размера ставки
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 25 ноября 2025 года № 8С-26/5
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Понизить размер ставки, установленной частью первой статьи 726 Налогового Кодекса Республики Казахстан от 18 июля 2025 года № 214-VIII, вводимого в действие с 01 января 2026 года по специальному налоговому режиму на основе упрощенной декларации с 4 % до 2% в городе Степногорск и прилегающих населенных пунктах.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель городского маслихата О. Джагпаров

Мөлшерлеме мөлшерін төмендету туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2025 жылғы 25 қарашадағы № 8С-26/5 шешімі
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 2-тармағымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 – бабына сәйкес Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жеңілдетілген декларация негізінде 2026 жылғы 01 қаңтардан бастап арнайы салық режимі бойынша қолданысқа енгізілетін Қазақстан Республикасының 2025 жылғы 18 шілдедегі № 214-VIII Салық кодексінің 726-бабының бірінші бөлігінде белгіленген мөлшерлеменің мөлшері Степногорск қаласында және оған іргелес елді мекендерде 4% - дан 2% - ға дейін төмендетілсін.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қалалық мәслихаттың төрағасы О.Джагпаров