О бюджете поселка Станционный на 2026-2028 годы
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2025 года № С-28/7.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 2-7) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат города Кокшетау РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Станционный на 2026–2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 180 450,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 20 360,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 600,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 159 490,7 тысяч тенге;
2) затраты – 180 563,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;

2026-2028 жылдарға арналған Станционный кентінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № С-28/7 шешімі.
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 3-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 91-бабының 3 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6- бабы, 2- тармағының 2-7) тармақшасына сәйкес Көкшетау қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026–2028 жылдарға арналған Станционный кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –180 450,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 20 360,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 600,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 159 490,7 мың теңге;
2) шығындар – 180 563,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов –0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -113,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 113,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 19.03.2026 № С-32/4 (вводится в действие с 01.01.2026).

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 113,1 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 113,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 19.03.2026 № С-32/4 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

2. Учесть, что в составе поступлений бюджета поселка Станционный на 2026 год предусмотрена бюджетная субвенция из бюджета города Кокшетау в сумме в сумме 144 283,0 тысячи тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель маслихата города Кокшетау Д. Акимов
Приложение 1
к решению маслихата города Кокшетау
от 23 декабря 2025 года №С-28/7
Бюджет на 2026 год поселка Станционный

2. 2026 жылға арналған Станционный кентінің бюджеті кірістерінің құрамында Көкшетау қаласының бюджетінен 144 283,0 мың теңге көлемінде бюджеттік субвенциялар ескерілсін.
3. Осы шешім 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Көкшетау қаласы мәслихатының төрағасы Д.Әкімов
Көкшетау қаласы мәслихатының
2025 жылғы 23 желтоқсандағы
№С-28/7 шешіміне
1- қосымша
2026 жылға арналған Станционный кентінің бюджеті