О бюджете Красноярского сельского округа на 2026-2028 годы
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2025 года № С-28/6.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2026 в соответствии с пунктом 4 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 3 статьи 91 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 2-7) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат города Кокшетау РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Красноярского сельского округа на 2026–2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы –609 335,6 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 133 579,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления –54,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 475 701,9 тысяча тенге;
2) затраты – 615 835,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов –0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

2026-2028 жылдарға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № С-28/6 шешімі
Ескерту. 01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 4-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 91- бабының 3 - тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6- бабы, 2-тармағының 2-7) тармақшасына сәйкес Көкшетау қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2026–2028 жылдарға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 563 897,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 120 390,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер– 54,0 мың теңге;
трансферттер түсімі –443 453,0 мың теңге;
2) шығындар –563 897,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсімдер – 0,0 мың теңге;