О внесении дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 10 апреля 2019 года № 6С-31-7 "Об определении перечня социально значимых сообщений по Акмолинской области"
Решение Акмолинского областного маслихата от 27 ноября 2025 года № 8С-23-4
Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата "Об определении перечня социально значимых сообщений по Акмолинской области" от 10 апреля 2019 года № 6С-31-7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7128) следующие дополнения:
в приложении к указанному решению:
раздел "Бурабайский район" дополнить строками, порядковые номера 62-5 и 62-6, следующего содержания:
"
62-5
Маршрут № 20 города Щучинск
пригородный
62-6
Маршрут № 24 города Щучинск
пригородный
";

"Ақмола облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2019 жылғы 10 сәуірдегі № 6С-31-7 шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2025 жылғы 27 қарашадағы № 8С-23-4 қаулысы
Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ақмола облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2019 жылғы 10 сәуірдегі № 6С-31-7 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7128 болып тіркелген) келесі толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
"Бурабай ауданы" бөлімі келесі мазмұндағы реттік нөмірлері 62-5 және 62-6-жолдарымен толықтырылсын:
"
62-5
Щучинск қаласының № 20 маршруты
қала маңындағы
62-6
Щучинск қаласының № 24 маршруты
қала маңындағы
";

раздел "Межрайонный (междугородный внутриобластной)" дополнить строками, порядковые номера 75-1 и 75-2, следующего содержания:
"
75-1
"Кокшетау – Бурабай"
межрайонный
75-2
"Кокшетау – Степногорск"
межрайонный
";
дополнить разделом "Аршалынский район", следующего содержания:
"
77
Маршрут № 1 поселка Жибек Жолы
сельский
78
"Аршалы – Акбулак – Ижевское"
внутрирайонный
79
"Белоярка – Аршалы"
внутрирайонный
80
"Байдалы – Аршалы"
внутрирайонный
81
"Ольгинка – Аршалы"
внутрирайонный
82
"Жалтырколь – Аршалы"
внутрирайонный
83
"Анар – Аршалы"
внутрирайонный
84
"Сарыоба – Аршалы"
внутрирайонный
".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Акмолинского областного маслихата Б. Жусупов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Управление пассажирского
транспорта и автомобильных дорог
Акмолинской области"
__________________ В. Кулаков
"__27___" ноября 2025 года

"Ауданаралық (облысішілік қалааралық)" бөлімі келесі мазмұндағы реттік нөмірлері 75-1 және 75-2-жолдарымен толықтырылсын:
"
75-1
"Көкшетау – Бурабай"
ауданаралық
75-2
"Көкшетау – Степногорск"
ауданаралық
";
келесі мазмұндағы "Аршалы ауданы" бөлімімен толықтырылсын:
"
77
Жібек Жолы кентінің № 1 маршруты
ауылдық
78
"Аршалы – Ақбұлақ – Ижевское"
ауданішілік
79
"Белоярка – Аршалы"
ауданішілік
80
"Байдалы – Аршалы"
ауданішілік
81
"Ольгинка – Аршалы"
ауданішілік
82
"Жалтыркөл – Аршалы"
ауданішілік
83
"Анар – Аршалы"
ауданішілік
84
"Сарыоба – Аршалы"
ауданішілік
".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облыстық мәслихатының төрағасы Б.Жүсіпов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақмола облысының жолаушылар
көлігі және автомобиль жолдары басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
В.Кулаков
2025 жылғы "_27__" қараша