О признании утратившими силу некоторых решений маслихата
Решение маслихата города Астаны от 28 ноября 2025 года № 346/46-VIII. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 декабря 2025 года № 37522
В соответствии с пунктом 1 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решения маслихата согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Астаны Т. Зейнұлқабден
Приложение
к решению маслихата
маслихата города Астаны
от 28 ноября 2025 года
№ 346/46-VIII
Перечень решений маслихата утративших силу
1. Решение маслихата города Нур-Султана от 23 августа 2019 года № 418/54-VI "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов в городе Астане" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1244).
2. Решение маслихата города Нур-Султана от 30 сентября 2020 года № 539/73-VI "О внесении изменения в решение маслихата города Нур-Султан от 23 августа 2019 года № 418/54-VI "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов в городе Нур-Султан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1297).
3. Решение маслихата города Нур-Султана от 16 июля 2021 года № 67/9-VI "О внесении изменения в решение маслихата города Нур-Султан от 23 августа 2019 года № 418/54-VI "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов в городе Нур-Султан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 23795).
4. Решение маслихата города Астаны от 30 мая 2023 года № 37/4-VIII "О внесении изменений в решение маслихата города Нур-Султан от 23 августа 2019 года № 418/54-VI "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов в городе Нур-Султан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1342-01).
5. Решение маслихата города Астаны от 11 декабря 2024 года № 251/32-VIII "О внесении изменений в решение маслихата города Нур-Султан от 23 августа 2019 года № 418/54-VI "Об определении размера и перечня категорий получателей жилищных сертификатов в городе Астане" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1399-01).

Мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Астана қаласы мәслихатының 2025 жылғы 28 қарашадағы № 346/46-VIII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2025 жылғы 3 желтоқсанда № 37522 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабының 1-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың шешімдерін қосымша сәйкес күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихатының төрағасы Т. Зейнұлқабден
Астана қаласы мәслихатының
2025 жылғы 28 қарашадағы
№ 346/46-VIII шешіміне
қосымша
Мәслихатының шешімдерінің күші жойылған тізбесі
1. "Нұр-Сұлтан қаласында тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2019 жылғы 23 тамыздағы № № 418/54-VI шешімі (Нормативтiк құқықтық актiлерді мемлекеттiк тіркеу тізілімiнде № 1244 болып тіркелген).
2. "Нұр-Сұлтан қаласында тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2020 жылғы 30 қыркүйектегі № 539/73-VI шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 16 қыркүйектегі № 444-1929 шешімі (Нормативтiк құқықтық актiлерді мемлекеттiк тіркеу тізілімiнде № 1297 болып тіркелген).
3. "Нұр-Сұлтан қаласында тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2019 жылғы 23 тамыздағы № 418/54-VI шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 16 шілдедегі № 67/9-VI шешімі (Нормативтiк құқықтық актiлерді мемлекеттiк тіркеу тізілімiнде № 23795 болып тіркелген).
4. "Нұр-Сұлтан қаласында тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2019 жылғы 23 тамыздағы № 418/54-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 30 мамырдағы № 37/4-VIII шешімі (Нормативтiк құқықтық актiлерді мемлекеттiк тіркеу тізілімiнде № 1342-01 болып тіркелген).
5. "Астана қаласында тұрғын үй сертификаттарының мөлшері мен оларды алушылар санаттарының тізбесін айқындау туралы" Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2019 жылғы 23 тамыздағы № 418/54-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 11 желтоқсандағы № 251/32-VIII шешімі (Нормативтiк құқықтық актiлерді мемлекеттiк тіркеу тізілімiнде № 1399-01 болып тіркелген).