О бюджете Тауского сельского округа Жанибекского района на 2025-2027 годы
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 26 декабря 2024 года № 30-8.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Тауского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 193 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 566 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 90 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 36 537 тысяч тенге;
2) затраты – 46 810 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5617 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5617 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5617 тысяч тенге.

2025-2027 жылдарға арналған Жәнібек ауданы Тау ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 30-8 шешімі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Жәнібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Жәнібек ауданының Тау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41 193 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 566 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 90 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 36 537 мың теңге;
2) шығындар – 46 810 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 617 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 617 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 617 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18.06.2025 № 35-8 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Поступления в бюджет Тауского сельского округа Жанибекского района на 2025 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, решением Жанибекского районного маслихата от 23 декабря 2024 года № 29-2 "О районном бюджете на 2025 – 2027 годы".

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 18.06.2025 № 35-8 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа еңгізіледі).
2. 2025 жылға арналған Жәнібек ауданы Тау ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Жәнібек аудандық мәслихатының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы №29-2 "2025 – 2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес қалыптасады.

3. Установить на 2025 год размер целевых трансфертов передаваемых из районного бюджета в сумме 32 130 тысяч тенге.
4. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органом, используются ими в порядке, определяемом Бюджетным Кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата Т. Кадимов
Приложение 1
к решению Жанибекского районного
маслихата от 26 декабря 2024 года № 30-8
Бюджет Тауского сельского округа на 2025 год

3. 2025 жылғы аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің мөлшері 32 130 мың теңге сомасында белгіленсін.
4. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын тауарлар мен қызметтерді өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.
5. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Т. Кадимов
Жәнібек аудандық мәслихатының
2024 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 30-8 шешіміне
1-қосымша
2025 жылға арналған Тау ауылдық округінің бюджеті