О бюджете Кызылобинского сельского округа Жангалинского района на 2025-2027 годы
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 декабря 2024 года № 25-6.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жангалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кызылобинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 47 111 тысяч тенге:
налоговые поступления – 8 280 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 38 831 тысяча тенге;
2) затраты – 53 198 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 087 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 087 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

2025-2027 жылдарға арналған Жаңақала ауданы Қызылоба ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 25-6 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Жаңақала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Қызылоба ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47 111 мың теңге:
салықтық түсімдер – 8 280 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 38 831 мың теңге;
2) шығындар – 53 198 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 087 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 087 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 6 087 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 04.12.2025 № 33-5 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Поступления в бюджет Кызылобинского сельского округа на 2025 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан и решением Жангалинского районного маслихата "О районном бюджете на 2025-2027 годы".

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 087 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 04.12.2025 № 33-5 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2025 жылға арналған Қызылоба ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Жаңақала аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес қалыптасады.

3. Учесть в бюджете Кызылобинского сельского округа на 2025 год поступления субвенции передаваемых из районного бюджета в сумме 29 635 тысяч тенге.
4. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органам, используются ими в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.

3. 2025 жылға арналған Қызылоба ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар түсімдерінің жалпы сомасы 29 635 мың теңге көлемінде ескерілсін.
4. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын тауарлар мен қызметтерді өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.