О бюджете Темир Масинского сельского округа Бокейординского района на 2025-2027 годы
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 26 декабря 2024 года № 26-6.
Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Темир Масинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы –61 811 тысяч тенге:
налоговые поступления – 8 208 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 53 603 тысяч тенге;
2) затраты –69 536 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 7 725 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 7 725 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

2025-2027 жылдарға арналған Бөкей ордасы ауданы Темір Масин ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 26 желтоқсандағы № 26-6 шешімі.
Бөкей ордасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Темір Масин ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 61 811 мың теңге:
салықтық түсімдер – 8 208 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі – 53 603 мың теңге;
2) шығындар – 69 536 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 725 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 725 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 7 725 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17.09.2025 № 31-5 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Поступления в бюджет сельского округа на 2025 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан и решением Бокейордиского районного маслихата от 20 декабря 2024 года №25-4 "О районном бюджете на 2025-2027 годы".

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 725 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 17.09.2025 № 31-5 шешімімен (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2025 жылға арналған ауылдық округінің бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне және Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы №25-4 "2025 – 2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес қалыптасады.

3. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органом, используются ими в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата Л.Кайргалиева
Приложение 1 к решению
Бокейординского районного маслихата
от 26 декабря 2024 года № 26-6
Бюджет Темир Масинского сельского округа на 2025 год

3. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын қызметтер мен тауарларды өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.
4. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Л.Қайырғалиева
Бөкей ордасы аудандық мәслихатының
2024 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 26-6 шешіміне 1- қосымша
2025 жылға арналған Темір Масин ауылдық округінің бюджеті